Kneipp

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. május 31.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A vízi menta friss illatával és az aloe verát tartalmazó különleges, habos textúrával kivételes élménnyé teszi a zuhanyozást.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Timicat

2021. február 27.

Nagyon szeretem az illatát, főleg nyáron szoktam használni.. nem szárít, az illata is tartósabb az átlagnál. Kicsit drága mert hamar Fogy de az érzékeny bőrömet nem bántja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

BOBI9

2018. március 15.

Ajándékba kaptam,különben kicsit drága.Nagyon jó,nem túl erős illata van tusolás után megmarad egy kicsit.A hab sűrű,kevés is elég belőle.Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Sorbitol h 1 1

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.