Kocostar

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2020. január 21.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szemkrémek

Hidratáló, energizáló hidrogél tapasz. Papaya- és citrom-kivonatot, illetve citrusokból (citrom, narancs, grapefruit) származó vitaminokat tartalmaz. Fejlett hidrogél technológiával előállított tapasz, bőségesen hidratálja a bőrt, segít javítani annak feszességét és tónusát.

Lina14

2020. június 12.

Nekem eleg regota megvan, lassan egy eve es a fele kozeleben sem vagyok. Mondjuk en igencsak igyeszem kimerni, es 2x hasznalom mindegyiket, mivel eleg borsos az ara. Engem nem irritalt, de nem is mondanm, hogy olyan sokat tett volna a keksegemmel. Egy kis szerumot, kaveolajat szoktam meg ala rakni, mielott ez felkerul es az mar jobban hat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

kittiszimonetta

2020. május 4.

Bruh.. hol is kezdjem. Nagy lelkesedéssel vettem meg, aztán valahogy a 2.-3. használat után megutáltam. Nekem össze-vissza csúszkál a felhelyezés után, nem marad ahol akarom, körülményes az egész cucc használata. Adtam neki millió+1 esélyt, nagy nehezen elhasználom, vagy még azt sem, de semmiképp sem veszem újra, főleg nem ennyiért. Egyetlen előnye, hogy valamennyire hidratál, de nem nagy cucc. 1000 ft-os Isana Hydroboost ugyanilyen szem alatti tapasza ezerszer többet ér. Ez szerintem egy túlhype-olt cucc, amit maximum a csomagolása tesz vonzóvá...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Lili0911

2020. február 3.

Megjegyezném hogy kb 2 hete használom... Annyi változott talán a fenti leírtakhoz képest hogy most már a Rossmannban is meglehet vásárolni a terméket illetve ennek a "nagytestvérét", ami arany tapasz.
Alapvetően azért vásároltam mert rengeteg éjszakázás miatt elég dehidratált a bőröm, és apró ráncok jelentek meg a szemem alatt. Ebben a két hétben kb 3 naponta használtam a tapaszokat volt hogy csak 2-3 órát, volt hogy egy egész éjszakát rajtam volt... Amit észrevettem hogy kevésbé tűnik fáradtnak a tekintetem, kevesebb 'lila karika' alakul ki meg akkor is ha nem alszom eleget.
A másik ami nekem fontos hogy minél kíméletesebb legyen a termék mivel extra érzékeny bőröm van, seperc alatt kipirosodik vagy viszket... Itt semmi ilyet nem tapasztaltam, mikor véletlenül belekentem a szemembe nem csípett nem fájt vagy pirosodott ki tőle kötőhártyám.
Szóval nálam egyenlőre bevált! Ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Szóval nálam egyenlőre bevált! Ajánlom! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.