Korres

Ár:   €7   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Profi Med, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csankaa, Módosítva: 2014. december 2.

Ár:   €7
Lelőhely:   Profi Med, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vitaminokban és nyomelemekben gazdag testápoló tej egzotikus kókusz illetve krémesen lágy vanília elegyével.

A mandulaolaj, Aloe Vera, B5 provitamin, és shea vaj kombinációja hosszan tartó hidratálást biztosít a bőrnek, miközben javítja a bőr rugalmasságát.

92%-ban természetes összetevőket tartalmaz, dermatológiailag tesztelt.

Kiszerelés: 200 ml

juditkaa70

2016. augusztus 22.

Nekem émelygős édes illat,nem nyerte el a tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Nekem émelygős édes illat,nem nyerte el a tetszésemet.

csankaa

2014. december 10.

Kókusz illata miatt vettem meg. Felkenés után egy elég intenzív, meleg vanília-kókusz illat marad, ami még másnap is kitart. Hidratálásban csillagos ötös, az egyik legjobb, amit valaha használtam! Nagyon szívesen kipróbálnám a többi illatban is összehasonlításképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

despoina

2014. december 2.

Használtam ezt a testápolót, nálunk 7 euró az ára ami szerintem teljesen elfogadható!
Ez a kókuszos illat nagyon finom, talán a legragaszkodóbb az összes illat közül a Korrestől.
Este felkenés után lágyan álomba ringat és még reggel is érezni a börőmőn.
Valami szuper darab, én nagyon szeretem.Jól hidratálja a bőrőm, az egész tubus 1 hónapra elég mindennapos használat mellett.
Szilikon,parabén és ásványi olaj mentes.A Korres egy olyan vállalat ami csak biológiai termesztésű alapanyagokat használ a termékeihez. Bármelyik felső kategóriás testápolóval fel tudja venni a versenyt. 5* természetesen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Este felkenés után lágyan álomba ringat és még reggel is érezni a börőmőn.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Magnesium PCA, Manganese Pca, Sodium PCA, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.