Kräuter

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. január 13.

Kategória:   Tusfürdők

Mélyen tisztítja a bőrt, élénkít és felfrissít, minden bőrtípusnak megfelelő.

A bio összetevők, mint az eukaliptusz és a citromfű ismertek a relaxáló, frissítő, nátha elleni és a antibakteriális hatásukról. Az értékes citromfű kivonat szabályozza a túlzott izzadást, serkenti a vérkeringést és fejfájás meg álmatlanság ellenszere. A tusfürdő citromfű kivonatának köszönhetően jó ízületi gyulladáscsökkentő, különösen azok számára, akik reumás megbetegedésekben szenvednek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bettina28

2017. január 5.

Az illata nagyon tetszik viszont összetevőügyileg mást vártam egy BIO terméktől. Ezt az egész márkára elmondhatom, mert használtam több tusfürdőjüket, samponjukat és egyéb termékeiket és egyik összetevőjétől sem voltam elájulva. Szerintem nem ér többet egy egyszerű tusfürdőnél még ha finom is az illata. Ami pozitívum, hogy nagy mennyiséget kapunk ami nagyon sokáig kitart. Egyébként az összes Krauter tusfürdő közül talán ennek tetszett legjobban az illata. Kellemes vele fürdeni de az összetevők miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.