Best of Beauty 2019

Kräuter

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kräuter korpásodás elleni sampon BIO növényi kivonattal hatékony a korpa ellen, megerősíti a hajszál gyökeret és megakadályozza a hajtöredezést. A BIO összetevőkben gazdag összetétel, mint a citromfű, menta, árnika és kamilla gyengéden tisztítja a hajat, és biztosítja a haj számára a megfelelő ápolást. Nyugtató hatással rendelkezik, ápolja, tisztítja, zsírtalanítja, táplálja és megerősíti a fejbőrt, táplálja a hajszálat. Az összetétel növényi kivonatokat tartalmaz, mint a cickafark, fagyöngy és a komló, amelyek ideálisak a könnyen zsírosodó haj számára. Ezen kívül csökkenti a viszketést, egy üditő hatást eredményezve.

bebuska94

2019. április 27.

Update 2019 : Újra kikötöttem mellette, mivel 1 vonalban annyira korpásodott a hajam, hogy már összefogva is látszódtak az apró korpák. 😩 Eddig a head&shoulderst használtam, de most visszatértem hozzá, mivel az első 2 használat után már látszódott, hogy mennyire használ 🤗 Így felpontozom 5*ra.

2016 : Már több éve használom, a zsírosodást nem tudom mennyire mérsékli, én 3naponta mosom. A korpákat 80-90%-ban megszünteti (néha-néha valamilyen okból kifolyólag előtűnik pár helyen). A hajtöredezettséggel nem kezdett semmit szerintem, én arra Gliss Kur fújósait használom. Nem tudnék és nem is mernék más hasonló dolgokra képes samponra, mert félek attól még több korpám jönne elő. Egyelőre ő a leghatásosabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Qwerty

2019. február 25.

Kb 2-3 éve vettem, mostanában fogyott el. Az elején intenzívebben használtam, a korpásodásra semmilyen hatással nem volt, viszont alaposan, csikorgósra tisztított. Állaga, illata erősen emlékeztetett a jó öreg, klasszikus wu2-re. Arról is pont ezeket tudtam volna írni.
Kicsit drága, pláne úgy, hogy rendelni kell, vagy egy mlm-neppert hajkurászni miatta. Egyszerűen nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

mbettina

2017. január 16.

Annak ellenére, hogy korpás hajra való sampon, az én korpáim nem tüntette el. Nem vásároltam újra, és nem is fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

sky_of_amethyst

2014. november 22.

Nekem nagyon puhítja a hajamat, a fejbőröm frissebb lesz tőle. Nem viszketek tőle annyira, mint más samponoktól. Meg vagyok vele elégedve! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 22.

pixie

2013. február 8.

Nem használom túl régóta, de végülis tetszik. Jó, hogy nincs benne sls (bár nem vagyok bio-fanatikus), a viszketésre tényleg nagyon jó! Illata nagyon kellemes, állaga sem rossz, színtelen, könnyű eloszlatni (én hígítom). A zsírosodást talán icipicit mérsékli, de még sapkaszezon van, így nem lehet annyira megállapítani... Majd tavasszal jobban kiderül :-) Ára 1200 Ft / fél liter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Antioxidánsok: Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.