Kräuter

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. január 26.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A balzsam alapja egy olyan különleges recept, ahol a menta-, rozmaring-, eukaliptusz-, kámfor- és BIO mandulaolaj esszenciális keveréke segít a fejfájás csillapításában, a légutak tisztításában és a rovarcsípések okozta viszketés enyhítésében. Frissességet, életerőt biztosít. A balzsam a halánték területére bemasszírozva, csillapítja a fejfájást, megtisztítja a légutakat. Enyhíti a rovarcsípés utáni kellemetlen érzést. Csökkenteni az ízületi gyulladásokat és a köszvény által okozott fájdalmakat.

zdoreebaba

2021. február 7.

Rendszeres vásárlója vagyok a nagymama csodaszerének. Van egy kedves ismerősöm, aki a Life Care termékeivel foglalkozik. Még évekkel ezelőtt nagyon meg voltam fázva, az orrom ki volt sebesedve a sok orrfújástól, ráadásul teljesen el voltak dugulva a orrjárataim. Az orr körüli részre tettem egy hangyányit ebből a valóban csodaszerből és pár nap elteltével megkönnyebbülést hozott. Azóta rendszeresen használom a test más területeire és más problémákra. Fronthatások előtt szét szokott robbanni a fejem, annyira migrénes vagyok, a halántékomra szoktam tenni belőle és nagyon jól csillapítja a fájdalmaimat. Anyukám ízületi problémáira is bevetettük és erre is tökéletesen bevált. Szuper jó kámforos, tisztító illata van. Elég tartalmas, inkább vaj, vagy méhviaszos állaga van, de gyorsan beszívódik a bőrbe. Kis kiszerelés, de bőven elég belőle kevés egy használatra. Alig várom, hogy nyáron a szúnyogcsípések ellen is bevethessem. Teljes mértékben meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Rendszeresen tartok belőle itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Emolliensek: Hydrogenated Coco-Glycerides, Caprylic/Capric Triglyceride, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Palmitic Acid, Stearic Acid
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Eugenol, Citral

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.