Best of Beauty 2019

Kräuterhof

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lupika, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Testápolók

Eredeti recept alapján készült relaxációs lóbalzsam a természet gyógynövény kincstárából.
Hűsítő, nyugtató, izomlazító készítmény, melyet az árnika, rozmaring, menta, kámfor értékes kivonatai biztosítanak. Hűsités és frissítés mellett kellemes izomlazító, az izomláz okozta fájdalmat is csökkenti.
Térd, boka, könyök, csukló, derék, hátizom és ízületi fájdalmak esetén eredményesen alkalmazható.

gyzsofia

2018. július 25.

Én nagyon szeretem ez a balzsamot. Izomlázra tökéletes, sőt mikor megfázok és csúnyán köhögök a mellkasomat is ezzel kenem, nagyon jól felszakítja amit kell. Nálam telitalálat ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

balankaa01

2016. július 24.

Nekem kifejezetten büdös, de csodát tesz egy mégrándult háttal vagy egy elaludt nyakkal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Tunderviragos

2015. július 22.

A napokban lattam egy euros boltban 390-ert, de van ahol 600 Ft is akar. Anyukamnak szoktam venni, mert neki jó a lábára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

eszter01

2015. április 25.

Remekül hűsít és finom illata van, de az izomlázat nem mulasztja olyan könnyen el.
Hamar szárad és nem ragad utána a bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Hamar szárad és nem ragad utána a bőr.

Lills

2014. december 29.

Edzés után (vagy inkább másnap) használom, nagyon hamar elmúlik tőle a fájdalom, meglepő hogy egy ilyen egyszerű és olcsó cucc erre képes. És imádom az illatát, a rozmaring és a kámfor a gyengém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 29.

deagle13

2014. október 28.

Jól hűt, futás után az elfáradt lábakra nagyon jó! Kissé kocsonyás az állaga, jól kenhető és nem hagy ragacsos érzést maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Demonshadow

2014. augusztus 11.

Izomlázra mindig elfelejtem használni, holott elvileg azért vettem. Viszont amikor sikerül meghúznom, megerőltetnem a hátam, derekam, arra nagyon jó hűsítő. Éjszaka bekenem vele, reggelre pedig már el is illan a sajgás, nyilallás. Meghúzódott csuklóra viszont egyáltalán nem jó, izomlázra viszont szó-szó, úgyhogy három csillagnál többet nem igazán tudok adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

csevelin96

2013. augusztus 27.

Futó versenyek után, húzódás esetén nagyon hasznos:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Futó versenyek után, húzódás esetén nagyon hasznos:)

hagicica20

2013. augusztus 27.

Nekem nagyon sulyok emelgetésénél szokott a csuklóimban fájdalom jelentkezni. Éjjelre szoktam bőségesen bekenni és bekötni egy kendővel (nehezen szívódik be ezért szeretem bekötni). Közepes fájdalmakat 1-2 éjjel alatt elmulasztja. A nagy izomhúzódásokkal nemigazán bírkózik meg. Tőlem kap egy 4-est. És remélem minel ritkábban kelljen használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Bella_Vita89

2012. október 21.

Gyorsan elillan a mentolos illata, túl folyékony az állaga és gyakorlatilag semmi hatását nem éreztem, ráadásul nehezen szívódott fel a bőrömbe. Ajándékba kaptam, nem vásárolnám meg újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.