Best of Beauty 2019

Kryolan

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 g, 60 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: kisvacok, Módosítva: 2012. március 27.

Kiszerelés:   20 g, 60 g és 500 g
Lelőhely:   Sminkbolt, online

Áttetsző, finoman őrőlt porpúder. Elsősorban az alapozó fixálására, másodsorban az arc mattítására szolgáló por. Transzparent tulajdonsága lehetővé teszi hogy, használni tudjuk az egészen világos bőrtől az egészen sötéig. Biztos alap az elkészülendő sminkhez.

Kiszerelés: 60 g

KERESEM! Kryolan Áttetsző Púder
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: brieb
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
petoandika

2019. július 1.

Első Kryolan termék, amit használok és nem az utolsó. Tényleg professzionális termék, emellett pedig az ára is nagyon barátságos.
Kevés is elég belőle, ha sokat rakok fel véletlen, kicsit poros hatása tud lenni.

Tökéletesen fixál, teszi a dolgát, teljesen elégedett vagyok és biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

szekelymonika

2019. január 28.

Hasznalat utan 6-8 oraval kell megneznem eloszor, h valtozott-e valamit a fedes az arcomon. Ez a transzparens puder tenyleg teszi a dolgat, megvaltoztatta a mindennapi sminkelem. Amugy kb egy eletre eleg.. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Nagyon jól fixálja, mattítja a sminkemet. A MAC Fix+-szal szoktam átfújni a használata után kb. 15 perccel, így még szebb lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

agiagi

2018. április 19.

Sminkes javasolta, hogy ilyet vegyek, szerinte kis túlzással egy életre elég. A kialakítása miatt tényleg csak annyit használok, amennyi kell. Egyetlen hátránya, hogy az Ó utcában az üzlet nyitvatartása nem túl munkanap-kompatibilis. Ettől függetlenül 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

panelli

2017. december 8.

A Ti véleményeiteket olvasva döntöttem emellett a fantasztikus termék mellett. Nem kellett csalódnom... Emberek, ilyen púderem még sosem volt! Transzparens, finom, tartós...imàdom! A legjobb vétel ever! Kenterbe verte az összes nagy màrkàt. Csak ajànlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 8.

Lilium

2017. november 24.

Ezzel sminkeltem a nővérem a szalagavatójára, de én is használom hétköznapokra. Az eladónő figyelmeztetett, hogy nem néz ki jól ha sokat viszek föl, mert kiemelheti a pórusokat. Lehellet vékony rétegben is remekül fixálja a sminket, semmi nem mozdul el. Kiadós, én egy átlag felhasználó vagyok, szerintem a 20g is bőven elég. Cipelni már nem szeretem (ha sminkelnem kell valakit, mert tényleg tartós, nem kell újrapúdereznem magamat napközben), sajnos a kupakba könnyen kiömlik a por, abba meg nem gondoltam bele, hogy csak a papír felét kéne leszednem.. :')

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Boriskajuliska

2017. október 19.

Sokadjára veszem újra. Be előzte a Chanel, Clarins stb porpúdereimet. Mivel transzparens, télen nyáron szépen alkalmazkodik a bőröm színéhez. Puffnival használom, de a nagy púder ecsetemet is szereti. Beszerzése picit macerás, de annyira kiadós, hogy nem nagy áldozat elzarándokolni érte nagyon nagyon....... ritkán az Ó utcába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 19.

szbanna

2017. október 2.

Sminkesként ez az egyik kedvenc púderem, hiszen transzparens púder révén bármilyen bőrszínhez, sőt, ahogyan tapasztaltam, bármilyen bőrtípushoz is jól illeszkedik. A fotókon nagyon jól mutat, fixál, mattít, de természetesnek hat, így én a hétköznapokban (saját magamon) is szívesen használom, még ha egyszer-egyszer újra át is kell mennem rajta nap közben. A kiszerelés valóban nem a legpraktikusabb, vigyázni kell a szállításával, mert könnyen előfordulhat, hogy a nagy része kiszóródik a tetejébe. Ezzel együtt is abszolút 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Doridia

2017. augusztus 19.

Viszonylag későn kezdtem sminkelni magam, évekig megelégedtem egy szempilla spirállal. Emiatt nem sok tapasztalattal rendelkezem púder tekintetében sem. Ő az első, és pont a kezdőségem okán egy olyan darab, aminél legalább a színnel nem kell vacakolni. Imádom. Alap kellék a smink cuccaim között. Kicsit túl lehet lőni vele és a csomagolása is hagy némi kívánnivalót maga után, de nem ül bele a ráncokba, és megbízhatóan mattít egész napra még nyáron is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Nitu123

2017. augusztus 17.

Szépen mattít és természetes színt ad. Sminkesként imádom és az ára is szuper. A csomagolása valóban kényelmetlen, de én is csak a felét tépem le a papírnak, hogy ne szórodjon ki feleslegesen sok belőle. Amikor pedig el kell vinnem magammal, akkor a dobozt körbe ragasztószalagozom :) De ez nem áll a barátságunk közé :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, CI 12085, Ultramarines, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Yellow 6 Lake / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Red 22 Lake / CI 45380

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.