Kryolan

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 g, 60 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: kisvacok, Módosítva: 2012. március 27.

Kiszerelés:   20 g, 60 g és 500 g
Lelőhely:   Sminkbolt, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Áttetsző, finoman őrőlt porpúder. Elsősorban az alapozó fixálására, másodsorban az arc mattítására szolgáló por. Transzparent tulajdonsága lehetővé teszi hogy, használni tudjuk az egészen világos bőrtől az egészen sötéig. Biztos alap az elkészülendő sminkhez.

Kiszerelés: 60 g

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
60g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

duchess_g

2023. május 5.

Velemenyek miatt vettem meg. Jo minosegu puder szerintem, konnyu felvinni, nem ragad ossze vagy csomosodik be, nem tomiti el az arcot es fixalja a sminket. Kicsit talan tul matt, szarit emiatt nem annyira kellemes viselet es feher (bar meglepett h nem 1 fele ,,attetszo’’ szine van, igy vegul nem is tudom melyiket valasztottam, az elado nem volt tul segitokesz).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 5.

Alwaysmakeup

2023. február 21.

Már több éve vettem az elsőt és nagyon szeretem. Csak ezt használom a szemem alá a korrektor fixálására és a T-zónába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 21.

Summer3

2022. szeptember 19.

Tényleg szuper, és nem tudom, hogy elfogy-e valaha, mert brutális mennyiség, így ár-érték arányban is kiemelkedőnek találom.
Negatívuma - ahogy korábban már előttem is írták -, hogy szállításnál vigyázni kell, nehogy a tetejébe kiboruljon egy nagyobb adag, ha véletlenül az alsó tégely rész kerül felülre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 19.

Hajnacinci

2022. május 29.

Egyetértek az előttem szólókkal, tényleg jó minőségű befejező púder, nem kell belőle sok, mégis nagy mennyiség, egységesít, aláhidratálva, szárazabb bőrtípuson is szép. Nyári melegben sokszor csak hidratáló-napvédős primer-korrektor-púder a bevált kombó. Tényleg ezzel nem fényesedik át az arcom, mintha felinná a fölös nedvességet és még este is látni az arcomon. Viszont a csomagolását kispórolták, gagyi, papírvékony műanyag és írta is valaki korábban, hogy óvatosan, mert könnyen törik. Hát én úgy bántam vele mint a hímes tojással, utaztatva sosem volt, mégis a szórófeje az első hetekben, a teteje az első hónapokban berepedt. Talán ezért is árulnak üres púderdobozt pluszban. Szóval nekem simán megérne +500 Ft hogy biztonságos, adagolós, akár táskabarát csomagolása legyen. ( A 20 gr-os változata van meg.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 29.

gioia

2021. március 9.

Enyhén sárgás transzparens változatot vettem. Nagyon finom, kellemesen használható púder. A korrektor fixálásához tökéletes. Arcon nekem T-vonalon kicsit túl hamar átfénylik.

Update: visszatértem ehhez több különböző púder kipróbálása után. Kevés elég, nem ül bele a ráncokba és a totál kifényesedést megakadályozza. (Azt azért hozzáteszem, hogy az első véleményezés óta változtattam az arcápolási rutinomon és már nem csillogok, mint egy diszkógömb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

Meelcsikee

2021. február 16.

Kedvencem, minden sminkhez alapkellék! Rengeteg árnyalatban elérhető, sprofi sminkeseknek kötelező!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

wardeclaredonimperfections

2020. november 22.

Picit szárít,viszont abszolút kiszúrhatatlan,ha valaki fiúként olyan cipőben járt,mint én,hogy brutál mód fénylik az arca,bármit is tesz,ezért púderezni kell.Szóval nem fogják észrevenni,nyugi :) Szépen egységesít is,teszi a dolgát. Viszont 3-4 óra múlva kellene egy plusz réteg,hogy megint matt legyen,akkor pedig a nap végére múmia leszek,annyira kiszárítana. Tudom ajánlani,de nem tökéletes,amivel amúgy nagy baj nincs :) Viszonylag sokáig tart,még akkor is,ha valaki nem spórol vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 22.

ViragS

2020. június 20.

Nem kívánok a jövőben erről váltani, mást kipróbálni. Megtaláltam A PÚDERT!
Nekem a kisebb kiszerelés volt meg, több évig elég volt. Újra is vettem.
A bőröm úgy néz ki tőle, mint egy porcelánbabáé

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Nem kívánok a jövőben erről váltani, mást kipróbálni. Megtaláltam A PÚDERT!
Nekem a kisebb kiszerelés volt meg, több évig elég volt. Újra is vettem.
A bőröm úgy néz ki tőle, mint egy porcelánbabáé

kisstundi99

2020. április 10.

A legjobb púder, amit valaha használtam. Tényleg színtelen és nagyon jól mattit. Nekem 10-12 óráig simán tart a hatása és ami nagyon fontos hogy nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

candyparfumegirl

2020. január 16.

Az egyik legjobb szintelen fixalo puder. Nem hagy feher nyomokat, jol fotozhato es kivaloan mattit, de nem poros hatasu, nem szarit. (Fedese nincs, de ezt nem is igeri.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 15850, CI 12085, Ultramarines, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Yellow 6 Lake / CI 15985, Manganese Violet, Bismuth Oxychloride, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Red 22 Lake / CI 45380

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.