Kryolan

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 g, 60 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: kisvacok, Módosítva: 2012. március 27.

Kiszerelés:   20 g, 60 g és 500 g
Lelőhely:   Sminkbolt, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Áttetsző, finoman őrőlt porpúder. Elsősorban az alapozó fixálására, másodsorban az arc mattítására szolgáló por. Transzparent tulajdonsága lehetővé teszi hogy, használni tudjuk az egészen világos bőrtől az egészen sötéig. Biztos alap az elkészülendő sminkhez.

Kiszerelés: 60 g

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
60g

gioia

2021. március 9.

Enyhén sárgás transzparens változatot vettem. Nagyon finom, kellemesen használható púder. A korrektor fixálásához tökéletes. Arcon nekem T-vonalon kicsit túl hamar átfénylik.

Update: visszatértem ehhez több különböző púder kipróbálása után. Kevés elég, nem ül bele a ráncokba és a totál kifényesedést megakadályozza. (Azt azért hozzáteszem, hogy az első véleményezés óta változtattam az arcápolási rutinomon és már nem csillogok, mint egy diszkógömb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

Meelcsikee

2021. február 16.

Kedvencem, minden sminkhez alapkellék! Rengeteg árnyalatban elérhető, sprofi sminkeseknek kötelező!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

wardeclaredonimperfections

2020. november 22.

Picit szárít,viszont abszolút kiszúrhatatlan,ha valaki fiúként olyan cipőben járt,mint én,hogy brutál mód fénylik az arca,bármit is tesz,ezért púderezni kell.Szóval nem fogják észrevenni,nyugi :) Szépen egységesít is,teszi a dolgát. Viszont 3-4 óra múlva kellene egy plusz réteg,hogy megint matt legyen,akkor pedig a nap végére múmia leszek,annyira kiszárítana. Tudom ajánlani,de nem tökéletes,amivel amúgy nagy baj nincs :) Viszonylag sokáig tart,még akkor is,ha valaki nem spórol vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 22.

Hajnacinci

2020. július 30.

Egyetértek az előttem szólókkal, tényleg jó minőségű befejező púder, nem kell belőle sok, mégis nagy mennyiség, egységesít, aláhidratálva, szárazabb bőrtípuson is szép. Nyári melegben sokszor csak hidratáló-napvédős primer-korrektor-púder a bevált combom. Tényleg ezzel nem fényesedik át az arcom, mintha felinná a fölös nedvességet és még este is látni az arcomon. Viszont a csomagolását kispórolták, gagyi, papírvékony műanyag és írta is valaki korábban hogy óvatosan, mert könnyen törik. Hát én úgy bántam vele mint a hímes tojással, utaztatva sosem volt, mégis a szórófeje az első hetekben, a teteje az első hónapokban berepedt. Talán ezért is árulnak üres púderdobozt pluszban. Szóval nekem simán megérne +500 Ft hogy biztonságos, adagolós, akár táskabarát csomagolása legyen. ( A 20 gr-os változata van meg.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

ViragS

2020. június 20.

Nem kívánok a jövőben erről váltani, mást kipróbálni. Megtaláltam A PÚDERT!
Nekem a kisebb kiszerelés volt meg, több évig elég volt. Újra is vettem.
A bőröm úgy néz ki tőle, mint egy porcelánbabáé

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Nem kívánok a jövőben erről váltani, mást kipróbálni. Megtaláltam A PÚDERT!
Nekem a kisebb kiszerelés volt meg, több évig elég volt. Újra is vettem.
A bőröm úgy néz ki tőle, mint egy porcelánbabáé

kisstundi99

2020. április 10.

A legjobb púder, amit valaha használtam. Tényleg színtelen és nagyon jól mattit. Nekem 10-12 óráig simán tart a hatása és ami nagyon fontos hogy nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

candyparfumegirl

2020. január 16.

Az egyik legjobb szintelen fixalo puder. Nem hagy feher nyomokat, jol fotozhato es kivaloan mattit, de nem poros hatasu, nem szarit. (Fedese nincs, de ezt nem is igeri.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Megababa

2019. november 10.

Nagyon profi termék, igazi alapdarab. 4 éve vettem meg a nagyobb dobozzal és szinte mindennapos használat mellett is félig van még, pedig még borítottam is ki belőle. Igazan nyàron verhetetlen, gyomyoruen mattít és fixàl de persze fotózásokhoz is létszükséglet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

mlexa

2019. augusztus 22.

Tényleg jól mattít, de azért pár óra után rá kell nézni, mert képes átfényleni. Szerintem eléggé tud sápasztani, szóval óvatosan kell vele bánni. Az ára nem rossz, de maga a termék nem győzött meg igazán. A The balm púdere jobban működik a bőrömmel. Illetve egyáltalán nem utazóbarát, nem lehet magammal vinni sehova. Nem kelt poros hatást, nem emeli ki a pórusokat. Egynek jó volt, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

petoandika

2019. július 1.

Első Kryolan termék, amit használok és nem az utolsó. Tényleg professzionális termék, emellett pedig az ára is nagyon barátságos.
Kevés is elég belőle, ha sokat rakok fel véletlen, kicsit poros hatása tud lenni.

Tökéletesen fixál, teszi a dolgát, teljesen elégedett vagyok és biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, CI 12085, Ultramarines, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Yellow 6 Lake / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Red 22 Lake / CI 45380

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.