Kryolan

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Kryolan - Ultra Concealer Cream Folyékony korrektor, amely a legmodernebb alapanyagokból készül. Elegáns, ecsetes végű stiftbe csomagolva.

Rencsi93

2016. október 19.

Nekem a kozmetikusom ajánlott Kryolan Dermacolor korrektort szem alá, de alapozóként is használható. Nagyon megvagyok elégedve vele, 3 éve használom, de kipróbáltam ezt a típusú korrektort, mivel neten rendeltem a 3-as kódot, ez szem alá kicsit sötét mert megegyezik a bőröm színével szóval alapozónak használom és azt kell hogy mondjam csodálatos a fedése! Se nem sok, se nem kevés. Alig kell lepúdereznem, nem folyik le. Matt hatású. Szem alá is, alapozónak is tökéletes, kevés kell belőle és én biztos újra veszem mert szerintem nagyon jó az ára is. Sok terméket kipróbáltam már közben, mint itthon is vannak Estee Lauder, Shiseido, D&G korrektorai, de ez sokkal jobb. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Gyöngyi90

2014. december 8.

Kitűnő fedőhatása van. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Kitűnő fedőhatása van. Csak ajánlani tudom.

nagyorsolya78

2013. március 23.

Jól fed, matt, de mégsem púderes hatással. Kicsit sűrűbb, mint a drogériás folyékony korrektorok. Nincsenek benne csillámok, mint sok szem alá való korrektorban. A saját ecsetes fejével én nem tudok dolgozni, így miután pöttyözök, nagyobb korrektorecsettel dolgozom el.
Tartós. 3 árnyalatban kapható, a legvilágosabb igazi hófehérkéknek való, ill kiemelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.