Kylie Cosmetics

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaNara, az összetevőket feltöltötte: gilda007, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   $42
Kiszerelés:   9 x 1,4 g
Lelőhely:   online külföldről

A márka első szemhéjpúder palettája, amely 9 extra pigmentált barnás árnyalatot tartalmaz matt és csillámos formában. Közepes, építhető fedéssel és bársonyosan sima textúrával. Talkum- és parabénmentes.

HAMIS 2500ft- Kylie Cosmetics Kyshadow The Bronze Palette
Ár: 2500ft+posta , Eladó: Kokoenjy
Állapot: Ecsettel próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost
Momiji

2018. április 18.

Imádom. Szépen pigmentált, jól tart, és igazából totálisan kihasználok minden színt belőle. Nagyon örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

marcsi12

2018. március 17.

Szeretem ezt a palettát, nagyon szép természetes sminket lehet vele készíteni, tartós, bár lehetne picikét pigmentáltabb. Nem rossz, sokszor nyúlok a hétköznapokon hozzá. De ár érték arányba, picit drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

rANey

2018. február 19.

Sajnos nem dobtam hátast ettől a palettától. :( A körülmények sem voltak egyszerűek, ahogy hozzájutottam. Black Friday-kor rendeltem, 2,5 hónap alatt ért ide, egyszer nem azt a rendelést küldték, amiért fizettem, másodjára elhagyta a USPS a csomagomat, és harmadjára sikerült megkapnom, hosszas levélváltások után a customerservice-el. Mindezt csak azért írom le, hogy ha valaki nagy akció alkalmával rendel, számoljon, hogy benne van a pakliban, hogy elég nehézkesen ér ide a csomag.

Visszatérve a palettához, maguk a színek természetes hatásúak és szépek, de ennél sokkal jobb minőségűbb palettáim is vannak, amik ár-érték arányban nem ilyen drágák, vagy ilyen drágák, de minőségben jóval magasabb szinten állnak.
A Quartz és Goldstone színekkel bár szépek két gondom is van: az egyik, hogy nem annyira pigmentáltak, a mattok sokkal jobb minőségűek ebben a palettában, ami nem is lenne akkora probléma, mert végül is építhető, bár küzdeni kell érte, hogy szépen mutassanak, ami ezért az árért szerintem elég gáz. A nagyobbik gond vele, hogy napközben ezek a színek "eltűnnek" a szemhéjamról, pedig jó minőségű primereket használok (UD Original, Too Faced Shadow Insurance), és más szemfestéknél ez eddig sosem volt gond. Az ár sajnos nem áll egyenes arányban a minőséggel, ennél jóval kevesebbért sokkal jobb paletták találhatók a piacon. Nekem ez a paletta nagy csalódás volt sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

FannerManner

2018. január 24.

Nagyon szépek a színek és pigmentáltak, dolgozni is könnyű velük. Árát tekintve többet várna az ember, mert olcsóbban sokkal jobb palettával is találkoztam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

SimonHajni

2017. december 6.

Szerintem minden szemre tökéletes paletta, a színek nagyon lágyak, krémesek, szuperül pigmentáltak, nagyon sok alkalomra lehet vele sminket készíteni. Méretre is tökéletes, mind a paletta, mind a kis korongok nagysága. Viszont a csomagolásban semmi fantázia, kicsit olcsó hatású, és hiányzik belőle a tükör is meg szerintem egy ecset is. Ha nem kellene ennyi vámot fizetni utána, én tuti megvenném a többi palettát is, így viszont maradok csak ennél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

nikkike

2017. május 5.

Az összes többi palettám eladtam miután ez megérkezett. Szerintem ezzel elmondtam mindent. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

haluci

2017. február 2.

A Holiday palettával ellentétben itt pont a két "csillámos" fényes árnyalattal nem vagyok megelégedve, nagyon szép színek, de korántsem olyan jól pigmentáltak, mint a matt társaik, inkább selyemfényűnek mondanám ezeket, használhatóak, de nem annyira tartósak.
A matt színek? Mint valami álom! Kicsit porzik egy-kettő, de összességében nagyon jól eldolgozhatók, nem maszálnak, és ahogy előttem írták, még a sötétek is tök jól kezelhetőek. Csoda sminkeket lehet velük készíteni és habár mindegyik egy barna-narancs árnyalat, nagyon de nagyon különböznek egymástól. Imádatáradat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

doriikusz

2016. november 16.

Tegnap érkezett meg a csomagom, rögtön ki is próbáltam mind a két palettát (the bronze + the burgundy). Nekem nagyon-nagyon tetszenek a színek, jól pigmentáltak, és tényleg kicsit bársonyos a tapintása. Abszolút az én színeim - ezért is rendeltem meg - szóval nekem nagyon bejött, másnak is szívesen ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

gilda007

2016. október 4.

Szépen, könnyen fel lehet vinni a szemhéjra, aztán eléggé tartós. A paletta 9 árnyalatából a nagyon sötétek is jól "kezelhetők".
Nem vonnék le ezért csillagot, de a csomagolásától többet vártam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

Nem vonnék le ezért csillagot, de a csomagolásától többet vártam...

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.