Kylie Minogue

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: málnamánia, az összetevőket feltöltötte: e-dina, Módosítva: 2012. február 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös
Összetétel: gyöngyvirág, barack, jázmin, pezsgő, vetiver, mósusz, vanília

Boginyuszi

2016. március 14.

Csajos, bájos illat. Semmi szúrósság, vagy oda nem illő részlet: enyhén édeskés, virágos illat, igazán kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Pampilla

2015. november 1.

2013.november 12.: Először az fogott meg benne,hogy van az összetevői között pezsgő.Azért ez nem annyira mindennapi egy parfümnél.Nagyon szép az üvege is,jó kézbefogni.Összességében nagyon tetszik az egész feeling-je,pedig ez nem az ismertebb Kylie-illatok közül való,de talán jobb is,hiszen így egyedibb tud lenni.
2015.november 1.: kár hogy lassan kifutnak a Kylie-illatok a drogériákból,mert egytől-egyig szerettem őket. Pink Sparkle,Music Box még van tartalékolva. Reménykedem hogy idén karácsonykor tán előrukkol egy új illattal...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

p.mar

2015. január 28.

Mindegyik Kylie parfümöt kipróbáltam már, ez az egyik kedvencem. Igazán kellemes az illata, sajnos már egy ideje egy üzletben se találtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 28.

Serbackaja

2013. július 6.

Már két éve biztos, hogy ezt használom. Édeskés, de nem túl tömény, visszafogott illat. Nem nehézkes illat, inkább határeset, de azért megőrzi a könnyedségét. Az ára rendben van, a csomagolása nagyon szép, nőies, kicsit hercegnős. :) Az egyetlen hibája az, hogy nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 6.

b.niki

2013. január 22.

Ajándékba kaptam, és kicsit félve szagoltam meg, de egyből beleszerettem. Én nagyon szeretem a cukorkás, édeskés illatokat, de a legtöbb sajnos túlontúl tömény, ez viszont tökéletes. Biztosan el fog fogyni, és egy darabig ennél is fogok maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

bogárkabogárka

2012. október 12.

Talán a molyirtó illatához hasonló hatással van rám... Először igazán szuper illatnak tűnt, de mikor ez van rajtam, egy idő után valahogy túl sok, túl édes, túl túl túl túl...sok! Azért 3 csillagot megér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

pink sunrise

2012. augusztus 11.

Ajándékba kaptam egy 15 ml,és megszerettem első fújásra:) Fiatalos,mégis nőies,huncut kis parfüm:)Találó a neve ,"rózsaszin csillogás":) Határozottan érzem a gyöngyvirágot és a pezsgőt,de az idő múlásával egyre jobban előtérbe kerül a vanilia.A tartósságával gondok vannak,ezért sokallom az árát mivel folyamatos újrafújkálás mellett a 30 ml-es parfüm nem sokáig elég...Emiatt nem valószinű hogy újraveszem,pedig kedves a lelkemnek:)Inkább spórolok vele....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

JJ

2012. június 6.

Nagyon finom tavaszi parfüm, tényleg a finom a megfelelő szó rá. Egy bajom vele, hogy sajnos nem annyira tartós rajtam mint vártam. Megtartom az szent, és el fog fogyni az is tuti:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

Sephira

2012. február 13.

Még ez sikerült egyik legjobban a sztár illatok meg úgy a Kylie Minogue parfümök közül (a celeb illatokért általában nem rajongok), az ő parfümjei közül még ez a legkifinomultabb a mű édes cukros-gyümölcsösök között (mint pl. a Showtime). Magamnak nem venném meg mert annyira nem egyedi, ha ajándékba kapnám lehet használnám tavasszal hétköznap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

RedDemon

2012. február 13.

Én is ajándékba kaptam, de nálam viszont nagyon nem találták el az illatot... Tényleg nagyon tartós illata van, de nekem túl édes, vagy virágos, nem is tudom eldönteni. Az üvege tetszik! A szobában használom illatosítónak, mert arra nagyon kellemes, de magamon nagyon erősnek érzem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.