Kylie Cosmetics

Ár:   $24   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boshivaki, Módosítva: 2020. május 12.

Ár:   $24
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Nedvesítőszereket és bőrpuhító összetevőket tartalmazó arcápoló, mely segít a bőr hidratálásában, anélkül, hogy elnehezítené, zsíros vagy olajszerűség nélkül.  Alkalmas minden bőrtípusra.  Ez a krém a bőrt puha tapintásúvá teszi, felesleges olaj nélkül.  A zab és a narancshéj kivonatok segítenek megnyugtatni és lágyítani a bőrt, míg a shea vaj segít hidratálni. Nappali használatkor tökéletes alap sminkeléshez, éjszakai krémként folyamatos hidratálást nyújt.

Kylie Skin Arcápoló szett
Ár: 7500 Ft + szállítási költség , Eladó: malnaszorp95
Állapot: új, Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után foxposttal, postával

Adrienn8830

2021. május 19.

Nekem első felkenésnél picit égeti az arcom pár másodpercig, de nem vészes. Jól hidratál, hamar beszívja a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet, puha lesz tőle a bőröm. Olcsóbb hidratálók is tudják ezt :) Az ára miatt nem fogom újravenni, de összességében jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

viszvirag1

2021. április 30.

Eddig pozitív csalódás. Könnyű és jól hidratál.:) Nekem eddig nem okozott bőr irritációt. (kopkopkop)

UPDATE:
Elajándékoztam anyósomnak, mivel nekem kevés volt. Nagyon száraz a bőröm sajnos. Anyósom imádja! Többször újra vette. :) Az ő érett bőrére reggelre bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

UPDATE:

agirlhasnoname

2021. április 20.

Nekem teljesen jól bevált, néhány napi használat után írom ezt. Pont kellőképpen hidratál, nem zsírosít, 100%-osan beszívódik, eggyé válik a bőrömmel. Semmi illat, könnyen eldolgozható, tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

saramara23

2021. április 4.

Nappali arckrémnek nekem nem az igazi, kicsit furcsa a szaga (szokható), viszont smink alapnak nagyon jól bevált, azért a négy csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

Majordora

2021. január 14.

Egy csodaszer ez a krém! Sosem volt még ennyire puha, egészséges es szép a bőröm. Az összes többi termékével együtt használom. Drága de sokáig elég és szerintem minden pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.

Kingaeli

2020. október 24.

napi kétszeri használat mellett nekem elég volt több mint 3 hónapig.
én nagyon szerettem, kombinált és nagyon érzékeny bőröm van, mégsem okozott irritációt. Az ára nem akciósan szerintem kicsit sok, de ha valami akció alkalmával lehetőségem lesz olcsóbban megvenni, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

napi kétszeri használat mellett nekem elég volt több mint 3 hónapig.

Liliq

2020. szeptember 28.

Jól hidratál, szilikonos érzetet hagy maga után, de itt azt kifejezetten szerettem. Lecseréltem, mert ár-érték arányban nem a legjobb, de egy kedvezményes időszakban lehet, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

oliviag

2020. július 28.

Általában csak este használom, az én bőrömnek több idő kell mire felszívódik, kicsit zsíros érzetet hagy, de nekem egy pumpányi nyomás is elég belőle. Eddig teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel is, bár az ára kicsit magas, de én megszerettem, kellemes csalódás, szuper összetevők és jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

senskin

2020. június 9.

Jó is és nem is. Éjjelre tudom csak használni,mert túl zsíros krém.Először kipirosodott a bőröm, de reggelre szép lett nagyon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

barbesz97

2020. május 27.

Aminr bejött Magyarországra megrendeltem ezt, és a C vitaminos szérumot is. Egyáltalán nem érzékeny a bőröm, de felvittem az arcomra és egyből elkezdte irritálni. Arról nem is beszélve, hogy az "illata" is szörnyen zavaró. Ennyi pénzért sokkal inkább ajánlom kozmetikustól beszerezni a krémeket, de még a 2-3000 Ft-os drogériás termékek is sokkal jobbak sajnos ennél. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Fructose, Sodium Hyaluronate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Az Indiában őshonos álombogyó szárának a kivonata. Nagyon kevés kutatás áll rendelkezésre arról, hogy az összetevő kozmetikumokban használva milyen hatással van a bőrre (bár gyulladásgátlóként a reumatikus bántalmak enyhítésére már régóta alkalmazzák). Dr. Ray Helian szerint az összetevő gazdag flavonoidokban, melyek öregedésgátló hatással vannak a bőrre.