L.A. Colors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2012. október 26.

HD szemhéjalapozó.

fairyfelicita

2014. november 13.

Nagyon szeretem, tartós vele a leggagyibb szemhéjpúder is, egész nap. Tetszik a kialakítása, könnyű felvinni és eloszlatni a szemhéjon. Sokáig elég lesz, lassan fogy. Angliából rendeltem, nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

vivuss87

2012. október 28.

Nekem is van és szerintem meg nagyon szuper. Keveset szoktam kenni a szemhéjamra, és az ujjbegyemmel beledolgozom, kicsit hagyom, kb fél percet, majd jöhet rá a szemhéjpúder. Nekem simán kibír így akár 8 órát is. Sokkal tartósabb mint nélküle. Nem mondom hogy csodaszer, mert egy Urban Decay Primer Potion nyomában sincs, de nem rossz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. október 25.

Már elsőre is gyanús volt, mert olyan mint egy korrektor. Egyáltalán nem működik szemhéjalapozóként, nagyon gyorsan begyűrődik vele a szemfesték. Megkockáztatom hogy gyorsabban mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 25.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Isodecyl Neopentanoate, Octyldodecanol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol