L'Angelica

Ár:   890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JHajni, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Samponok

A komló és a köles élénkítő tulajdonságainak köszönhetően, melyek segítik a fejbőr anyagcsere funkcióit, különösen hatékony a finom és gyenge haj ápolására.Az egészséges és életteli hajért.

Gyakori használatra. Paraben mentes. Petrolatum mentes. Szilikon mentes. GMO mentes.

april

2019. július 5.

Természetes összetevők, nem szárítja ki a fejbőrömet. Jó sampon,de nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

blondie95

2019. június 4.

Frissitve: igazabol nem is gondoltam volna (es nem biztos hogy kifejezetten ettol a termektol) de a szokasos egeszsegugyi hajvagasnal vilagitott ra a fodraszom mennyit novekedett a hajam. Valamit megiscsak tud, aztan kiprobaltam a mezes valtozatat, az azert szaritott. Erosen elgondolkozom h lehet megiscsak ujraveszem. :) jobbat azota sem talaltam ar ertek aranyban.

Nos . Azert vettem meg, mert kerestem egy ,,mindenmentes’’ gyogynovenyes sampont vekonyszalu festetlen hajamra ami erositi. Ez elso blikkre minden kriteriumnak megfelelt. Elegem lett a drogerias szilikonos parabenes glisskur es tarsaibol.

Tapasztalat: jol tisztit, termeszetes fenyt ad a hajnak. Erosodest ((sajnos) nem vettem eszre, de kiszaradni sem szarad ugy ki a hajvegem mint elotte. En is azt hittem kell hozza balzsam, de mivel en azt is el akartam hagyni, igy szo szerint hozzaszokott a hajam, es pont olyan szep mint elotte balzsammal. Csak vizesen van ilyen furcsa gubancolodo erdes, mire megszarad elmulik, puha es fenyes lesz a haj. Tangle teeezerrel siman kifesulom.
Az elejen en is valoban hamarabb zsirosodtam tole, de mint emlitettem ehhez hozza kell szoktatni a hajat, nem fog ugy viselkedni mint egy agyonszilikonozott sampon.
Osszessegeben elegedett vagyok,bar meg keresem tovabb a tenyleg tokeletest mely erosit s kis volument is ad . Ezert csak 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Fufina

2019. május 6.

Nekem sajnos vékonyszálú (cserébe sok), tartás nélküli, szögegyenes hajam van, én ezt már elfogadtam, a nyolcvanhatezredik csodát kínáló samponok-balzsamok hada után... :) Pár hónapja ezt használom, és abszolút meg vagyok vele elégedve! Sok márkás, drágább sampontól viszketett a fejbőrőm, másnapra sprőd lett, ettől viszont puha és fényes marad a következő hajmosásig. Gyengéden tisztít, nagyon finom illata van, puha, fényes hajam lesz tőle, többet nem is várok egy sampontól. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Elkofen

2017. december 6.

Akciós kuponnal vettem kipróbálásra. Szerencsére így olcsó volt. Az illata kellemes, gyógynövényes és nem zavaró. Jól tisztít, jól habzik.
Ahogy többen írták, a használatakor feltétlenül szükséges hajbalzsam, mert szörnyen gubancos, száraz és szalmaszerű lesz. Szóval ez számomra balzsam nélkül használhatatlan.
Amúgy kicsit sem vált be. Nekem is vékonyszálú hajam és érzékeny fejbőröm van. Szinte azonnal korpásodni kezdett a hajam tőle. (valami brutális módon) Továbbá kiszáradt a fejbőröm is. Mondjuk nem zsírosította a hajam. Elhasználom kézmosónak, mert a hajam közelébe többé nem kerülhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Mauri79

2017. november 20.

Nagyon szuper sampon. Elképesztő volument ad a hajnak. Az egyetlen hibája, h a 3. napot már nem nagyon bírja ki vele a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

Nonoka96

2017. október 13.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Isteni az illata, és pont a finom, vékonyszálú hajra lett tervezve. Puha, lágy, fényes utána a hajam. Újra vettem már kétszer is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

BellAnna

2017. szeptember 11.

Semmilyen hatással sem volt a hajamra, az illata nem rossz, de van ennél sokkal kellemese illatú sampon. Nem vettem észre erősödést. Nem is tudtam elfogyasztani, másat vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

kfvera

2017. január 24.

Nagy hajnövesztésben vagyok, ehhez kerestem olyan sampont, amiben van panthenol és lehetőleg minél több növényi összetevő. Nem hajnövesztőként próbálja magát eladni ez a sampon, pedig a komlót, a kölest és a panthenolt is növesztő termékekbe szokták tenni. Első hónapban vitaminnal együtt használtam és úgy megindult a növekedés, hogy nem akartam elhinni. 3-4 cm között volt a lenövésem (havonta festek), a hajam puha, extrafényes, könnyen fésülhető lett. Elhagytam a balzsamot, az összes finish terméket és a hajszárítóra amúgy elég érzékeny hajamat akárhogy száríthattam, nem szálkásodott. Most 1 hónapja nem szedem a vitamint, nem akarok azon élni örökké és vissza kellett térnem a balzsamra, néha kell a hajvégápoló és/vagy kifésülést könnyítő spray is. Összességében valamivel jobb lett a hajam állapota, mint a samponcsere és vitaminkúra előtt, de a vitamin nélkül önmagában nem teljesít kiemelkedően (és amúgy sem volt annyira rossz a kiindulási helyzet). A növekedés is mérséklődött, visszaestünk 1-1,5 centire/hó. Azt érzem, hogy a vitaminnal nagyon jól ráerősítenek egymásra, régen is szedtem már ugyanezt a bogyót és akkor nem tudtam ilyen eredményt elérni, soha nem nőtt ilyen gyorsan a hajam. Sokan dicsérték az illatát, ebbe nekem is be kell szállnom, mert tényleg isteni és sokáig érezhető. Olyanná vált nekem, mint a minden nap hordott parfüm, amit ha megéreznek az ismerősök, te jutsz eszükbe. A zsírosodással kapcsolatban egy nagyon érdekes dolgot figyeltem meg. Teljesen normális hajam van, azt leszámítva, hogy kicsit töredezik a vége és ettől néha jó gubancos lesz (festés, szárítás, formázás hatása, de semmi komoly). Miután ezzel mosok hajat, szárításkor úgy érzem, mintha vagy nem mostam volna ki jól, vagy mintha samponszappannal mostam volna hajat és nem öntöttem volna rá elég ecetet. Gondoltam is, hogy úgy fogok kinézni, mint akit egy bödön zsírral leöntöttek. Mégis, mire megszárad, láss csodát, semmi nyoma nincs annak a fura tapintású bevonatnak, csak szép fényes a hajam és kész. Ilyet nem tapasztaltam még, nagyon érdekes. Mivel nem túlzottan zsírosodik a hajam, 3 napig tudom hordani kiengedve, ebbe nem szólt bele ez a sampon sem. Összességében jó kis termék, újravevős, de csodaszernek azért nem hívnám, annál talán átlagosabb, viszont az összetevők miatt remek az ár-érték aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Kesudio

2017. január 11.

Isteni illata van. Elég híg, úgyhogy óvatosan kell burítani, viszont kevés is elég belőle. Már hajmosás közben érzem, hogy puha tőle a hajam, nem gubancolódik, és ha netàn elfogyna a balzsamom, és nem tudnék használni mellé, akkor sem lenne gond a kifésüléssel. Rendesen szétterül a fejbőrömön meg a hajamon pedig nem is habzik, aminek örülök, mert így dús és hosszú hajamból könnyű kimosni. Egy álom vele a hajmosás. Szárítàs után pedig puha, selymes és csillogó a hajam. Ja és nem irritál, ami az én esetemben nagy szó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Marcipan84

2016. november 7.

Finom illata van, és egy-két napig szép fényes a hajam tőle. Sajnos a harmadik napon már úgy néz ki, mintha egy hete nem mostam volna, szóval bezsírosítja. Egyébként egyéb negatív, vagy pozitív hatást nem tapasztaltam. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de többször nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.