L'Angelica

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: swetocti, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Samponok

Törékeny és finom hajra. A kamilla és lenmag védelmező és lágyító tulajdonságainak köszönhetően gondoskodik a haj természetes szépségéről, helyreállítja annak fényét és javítja kezelhetőségét. A puha és fényes hajért.

Mindennapos használatra.

Parabén mentes. Petrolátum mentes. Szilikon mentes. GMO mentes.

april

2019. július 5.

Szuper! Eddigi talán legjobb samponom. Nem szárítja ki a fejbőrömet, plusz pont a sok természetes összetevőért és hogy sok mindentől mentes. Ettől a sampontol nem viszket a fejbőröm. Remélem még sokáig kapható lesz!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

aesthete

2018. szeptember 26.

Szörnyű. Nagyon szerettem volna szeretni, nekem még külön tetszett is, hogy mennyire erős kamilla illata van és annyira puha volt tőle a hajam. De kb. 2 hét használat után rengeteg korpám lett tőle, ami előtte sose. Pedig a mentes samponokat nagyon szeretem, kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

sziklaiorsi

2018. július 2.

Imádom. Alapvetően nem szeretem a 2 az egyben termékeket, mert nagyon zsírosodik tőlük (és úgy nagyjából mindentől) a hajam, de ez egyszerűen fenomenális. Imádom az illatát, szerintem nem túl kamillás, olyan puha lesz tőle a hajam mint csak a Gliss Kur pakolásoktól ezelőtt, és nem kell gyakran mosnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

anikoklmn

2018. május 29.

őszintén szólva én szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. elvékonyodott, őszülő, zsírosodásra hajlamos a hajam. hajmosás előtt khadi vitalizáló olajat használok és utána mosom ki a samponnal. szilikonmentes társaihoz képest szerintem remekül habzik, továbbá ha épp nincs kedvem külön csak és kizárólag hajvégeket balzsamozni mellette akkor sincs gond. szép fényes, kellemes selymes a hajam. heti 2 hajmosással. egyenlőre csak ezt veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Konszuelita

2018. március 9.

Ójaj, sok kell belőle, hogy habot képezzen, jól tisztít, viszont naaaaaaagyon nagyon kamilla illata van, nekem túl tolakodó, túl sok. Nem veszem újra, sőt, talán el sem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Mauri79

2017. november 20.

Mint a márka többi samponja, nagyon jól teljesít. A 7 éves lányomnak vettem, de még ő is megjegyezte, hogy milyen dús lett a haja ettől a sampontól. Plusz balzsamot azért igényel egy kicsit is hosszabb haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

Nikkii0326

2017. október 8.

Update: az elso heten nagyon jol teljesitett, aztan utana valami tortent es csak jobban zsirosodik a hajam tole..
Errol a termekrol csak jot lehet mondani. Nekem alapbol nagyon zsirosodo a hajam es felve vettem ezt a sampont a 2in1-ben kondicionalo hatasa miatt hatha megzsirosabba teszi. Egyaltalan nem igy lett! A hajmosas kitolodott mar az elso hasznalat utan es valami elkepeszto milyen fenyes lett tole a hajam. Viszont kicsit szarito hatasu igy (nem feltetlen igenyli) a plusz balzsam vagy hajolaj nem art :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

dudikopf0524

2017. szeptember 2.

Nem szeretem a 2in1 termékeket, ezt kifejezetten nyaraláshoz vettem meg. Annyira csodás illata van, hogy teljesen elvarázsolt. Szépen tisztít, nem irritálta az érzékeny fejbőrömet, a hajam pedig könnyen fésülhető, fényes lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Luna1024

2017. május 24.

Első termékem a márkától, előtte még csak nem is találkoztam velük. :) Csak pár hete használom ezt a sampont, de eddig nagyon ígéretes darabnak tűnik! :)
A hajam szögegyenes, csípőig érő, normál szálú. Eddig nem volt túl sok problémám vele, max. a hosszából adódóan hajlamos volt a töredezésre... Ez sajnos most is fennáll, emellett azonban mostanában szárazabb is az alsó harmada a szokottnál, a fejbőröm meg olyan gyorsan zsírosodik, hogy kétnaponta kell hajat mosnom a heti 2 helyett... Nem tudom, mi lehet vele. :( Na mindegy - a lényeg, hogy mostanában akármilyen sampont használtam, a második nap végére úgy néztem ki, mint aki zsírosbödönbe fejelt - amellett persze, hogy az ápoló hatásuk 0 volt -, ez a sampon viszont betartja, amit ígér! Féltem a "2 az 1-ben" formulától (vagy hatástalannak, vagy feleslegesnek érzem), de ez tényleg egyszerre sampon és balzsam: gyengéden, de nagyon hatásosan tisztít, jól habzik, emellett a hajam már mosás közben is pihe-puha, selymes, kellemes tapintású. Nem zsírosítja jobban a fejbőrömet - mi több, a mostanában próbált katasztrofális termékekhez képest 1 nappal tovább biztosít tiszta hajat! :) Én a legtöbbször mégis szoktam balzsamot használni utána ("biztos, ami biztos" alapon), de amikor rohannom kell és kimarad, csak ezt a sampont használom, és így is érzem a hajamon az ápoló hatását. :)
Én egy sampontól annyit várok el, hogy tisztítson, ne szárítsa a hajamat és ne lapítsa le azt, valamint lehetőleg baráti ára legyen, szóval ez a balzsam-funkciójával már túl is teljesítette az elvárásaimat. :D Bevallom, az összetevőkre samponok esetében sose figyelek, de jobban megnézve azok is szépek, így még nyugodtabb szívvel adok 5 pontot és ajánlom a terméket másoknak is. :)
Az illata FANTASZTIKUS: nagyon természetes, realisztikus kamilla illat - eddig nem gondoltam, hogy szeretem a gyógynövények illatát, de ez a sampon erről is meggyőzőtt. :D

Én nagyon elégedett vagyok vele, és tuti, hogy ha kifogy a flakonom, újraveszem ezt, vagy valamelyik másik L'Angelica sampont! A teafásra vagyok nagyon kíváncsi, meg talán van levendulás is, valamelyiknek szintén fantasztikus illata volt az üzletben. Mindegy - ez a termék betartja, amit ígér, ellentétben sok más jóval drágább, de a polcon előrébb tologatott népszerű márkával... Így - bár amúgy eléggé folyós, nálam gyorsan fogyó termékről van szó - a 900 Ft szinte baráti ár érte. Én egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

encsibencsi

2017. április 14.

Nekem bevált! Imádom az illatát, több napon keresztül is érződik. A hajammal csodát tett. Nem gondoltam volna, hogy jó lesz a 2 az 1-ben része, de az is szuperül teljesített. Talán az állaga lehetne egy kicsit samponosabb :)), de szerintem nem ez a lényeg. Én is csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1