L'Angelica

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2012. június 25.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Szappanok

gebrabt

2017. július 21.

Egyik ismerősöm intim lemosóként használja, visszatérő hüvelyproblémák miatt, neki nagyon jól bevált, csak ezt használja. Úgy döntöttem, kipróbálom. :) Az illata szuper, friss érzést kelt, a hatásáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

vikeral

2016. október 22.

Az adagoloja baromi idegesito, pedig ennek ellenere eleg jo lenne, foleg zsiros, pattanasos borre.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
orybea

2015. december 10.

Mivel nagyon szárított és az illata is erős, viszont kellemesen hűsít lábmosó lett belőle. Igaz, lassan fogy így. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

szilvia.bano

2015. október 15.

Régebben egyszer-kétszer vettük ezt a szappant, én szerettem, olyan friss illata van. Arra nem emlékszem, hogy a pumpájával bármi gond lett volna. Lehet, hogy még újravesszük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Ella

2013. október 31.

Kuponnal vettem féláron, kíváncsiságból. Nagyon friss illata van, olyan eukaliptuszos. A lányaim nagyon szerettek ezzel kezet mosni, a középső akkor szokott rá a kézmosásra, amikor ezt betettem a fürdőszobába. Ezért hálás vagyok a szappannak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Ба́ба-Яга́

2013. október 25.

Én az illatát nagyon szeretem, és a pumpájával sem volt gond. Nekem az ára sok. Ha lenne utántöltő hozzá olcsóbban, még ma is ezt használnám. (Most más szappannal van megtöltve a flakon sokadszorra, tehát az adagoló tökéletesen működik azóta is. Biztos vannak/voltak selejtes darabok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 25.

noisette

2013. június 10.

Nekem is bevált. A pumpa remekül szuperált szerencsére, a szagával sincs különösebb bajom, szeretem a gyógynövényillatokat. Picit tényleg szárít, de nem vészes, és sokkal jobban tisztít, mint az átlag folyékony szappanok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

noxibaba

2013. május 27.

Nagyon jó kis szappan! Tavaly nyáron használtam, és nagyon bejött. Frissített, tisztította a kezem és nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Amoena0121

2013. április 20.

Én ezt csak arclemosóként (ezért elég vagy 2-3hónapra,megéri az árát így) használom,már problémás tinikorom óta(azaz,kb 6-7 éve) reggel és este minden nap. Ha előjön egy pattanás akkor oda teszek egy pöttyöt,hagyom beszívódni,talán még ráteszek egy kis neogranormont is.Másnap reggelre szépen lehúzza:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Makk Zsuzsó

2013. március 8.

Érdekes, én semmi rendellenességet nem tapasztaltam sem a pumpával, sem az illatával. Teljesen normálisan használható, nekem tetszik az illata is, nem szárít (eddig). De a legfontosabb, hogy fertőtlenít, ami influenzaszezonban különösen fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol