L'Angelica

Ár:   900 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: baranyeszter, Módosítva: 2015. május 6.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A L'Angelica Teafaolaj Tusfürdő a Melaleuca Alternifolia, más néven austrál teafa olaját tartalmazza, mely egy igazi csodanvény: természetes antibakteriális hatású, segít megőrzini a bőr egészségét.

Gyengéd formula: paraben mentes, petrolatum mentes, szilikon mentes, GMO mentes.

endzsiaj

2020. május 10.

Csak az illatáért mindig tartok itthon egyet. Az egyik nyaramra emlékeztet. Szép emlékek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Lorna

2020. február 28.

Nekem a Dr. Organic teafaoljaos tusfürdője egy fokkal jobban jött be, mint ez. Itt nem érzem annyira a teafaolajos illatot fürdés közben, annak kicsit jobban lehetett érezni az illatát. Az állagra is érdekesebb volt, viszont az drágább is volt. Olyan nagy kedvem nem lett újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

pniki23

2019. április 25.

Legjobb tusfürdő a világon! Először a kozmetikusom ajánlotta 6-7 éve mikor még pattanásokkal küzdöttem mind a hátamon, mind pedig az arcomon. Azóta is töretlenül csak ezt használom. Aki pattanásos, zsíros arcbőrrel küzd különösen jó,( igen arcra is!) Mai napig tisztítom vele az arcomat. Nagyon kellemes, először kissé gyógynövényes, tiszta illatot kelt, hamar hozzá lehet szokni, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

Mokusch

2019. február 26.

Teljesen véletlenül vettük le a polcról, a párom érzékeny és problémás bőre miatt. Neki is nagyon bevált és én is nagyon szeretem, kellemesen hűsít, a teafaolaj illata is szuper. Arcmosáshoz is nagyon jó ha épp nincs más, többször újravettük már. Szerintem ár-érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

deezsina

2018. november 27.

Kellemes friss tusfürdő, tényleg tisztaság érzetet ad. Én háton/vállon levő pattanások ellen szerettem volna használni, sajnos itt nem teljesített olyan jól. Egy átlag tusfürdőhöz képest kevésbé szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

SRenata

2018. november 20.

Sűrű tusfürdő, zselészerű, nagyon jól lehet érezni a teafát. Én nem szeretem a krémtusfürdőket, nem érzem magam tisztának utánuk, ezzel a tusfürdővel ilyet nem érzek. Örülök, hogy bátor voltam és megvettem, régóta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

reszter

2018. július 1.

A samponnal ellentétben, ennek normális az állaga, használata után nem száradt ki (annyira nagyon) a bőröm, tényleg tisztának éreztem magam. :D De nem lett kedvenc, bocsi l'ange :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Doorikad

2018. február 18.

Kiváló termék! Nekem nagyon bejött. Az illata is frissít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

Kiváló termék! Nekem nagyon bejött. Az illata is frissít.

Reddiamond

2017. december 23.

Nekem a szőrtüszőgyulladásra hajlamos lábaimra jó. ill. még akkor jó, ha elszaporodna az intim területemen a candida...elég 1-2 este átmosni kívülről vele, s mindjárt csökken a kellemetlenség. De a miteszeres arcomra is jó lemosóként. Én újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

7ot

2017. október 15.

Az összetevői elég durvák a termék leírásához képest. Ez a sok irritáló anyag csak olaj lehet a tűzre, ha valaki a problémás bőrére ettől várná a megváltást. Nincs nagy bajom a bőrömmel, ezért bevállaltam, ha már kaptam. Nyáron, 40 fokban, jól esett, de télen, amikor hajlamosabb érzékennyé válni és kiszáradni az ember bőre, nem mernék vele tusolni én sem. Az eukaliptuszt érzem rajta, de teafából semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid