L'Artisan Parfumeur

Ár:   45 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   45 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

2013-ban a L'Artisan Explosions d'Emotions sorozatában kiadott uniszex illat, az Orr Bertrand Douchafour.

Illatjegyek: rum, karamell, alma, fémes jegyek, vattacukor

Masnuci

2016. október 11.

Rumos csoki, sport szelet, ha úgy tetszik :o) Ebből az alapból kiindulva azt hihetnénk, hogy egy meleg, téli illathoz lesz szerencsénk. Kezdetben igaz is, sokáig tartja magát a rumos-csokis nyitás, de már az első pár percben érezni valami furcsát, nem parfümbe valót. Ez a fém, amire igazából, csak akkor jöttem rá, hogy mi, amikor alaposabban megnéztem az összetevőit. Szokatlan, egyedi párosítás. Nagyon különleges illat, de annyi más csodás parfüm van még ezen kívül, hogy ezt inkább meghagyom másnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 11.

a12smuk

2016. június 2.

Ez ugrott be róla: egy rózsaszín nyalóka,nem műanyag,hanem fém pálcára applikálva....Az édes vonal mellett ott fut párhuzamosan a hideg fém,ami nem engedi,hogy émelyítővé,túl ragacsossá váljon.Jó kis gourmand,én bizony végtelenül örülök,hogy sikerült beszereznem ezt a "locsolókanna" méretű szépséget!
UD.:
Ez az ember egy zseni.... a fém illatát ennyire visszaadni.....hihetetlen.....
Imádom:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

UD.:
Ez az ember egy zseni.... a fém illatát ennyire visszaadni.....hihetetlen.....
Imádom:-)

galagonyanya

2016. május 18.

Kíváncsi voltam rá. Kipróbáltam. Megvolt. Köszönöm.

Soha többet nem akarom érezniiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erős rumos beköszöntő után (tényleg nem voltam biztos benne, nem valami jóféle rum került-e a fiolába) érkezik a vattacukor, és kezd beborulni az ég: nehéz ezt a fémes jellegét megragadni ennek az illatnak, de valahogy olyan... rosszkedvem lesz tőle. Olyan zavaró, erőszakos. Nem puha és simogató édesség, hanem szúrós és irritáló. Pokolian tartós, hiába próbálom kézmosással eltávolítani.

Olfaktorikus kísérletnek, kuriózumnak megjárja. Bőrön viselni?! Nincs az a pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Kíváncsi voltam rá. Kipróbáltam. Megvolt. Köszönöm.

Soha többet nem akarom érezniiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babyface

2015. november 13.

igazán szeretnivaló illat, de lehet (sőt biztos) hogy ekkora üveggel nem kéne belőle. :) hasonló életérzést képvisel számomra mint a dzing!, de itt bőrös, póniszőrös jegyek helyett belép ez a meghatározhatatlan hűs, fémes jegy, ami nagyon szépen finomítja ezt az amúgy túláradóan édes, gourmand illatot. elsőre nekem nagyon 'sportszelet' életérzés (rumos-meggy) majd később szépen lecsendesedik és marad ez a friss-édes vattacukros vonal, ami egyáltalán nem émelyítő. nekem leginkább őszi illat akárcsak a dzing! ha valaki előbbihez nem szívesen nyúl a 'furasága' miatt ezt bátran ajánlom helyette. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

2014. augusztus 27.

Úgy rendeltem meg a mintát, hogy nem néztem meg semmit az illatról, csak miután már teszteltem néztem rá a fragrantica-ra.
Nos, tökéletesen hozza a 'hivatalos' leírásban foglaltakat, ami elég ritka dolog, legalábbis az én bőrömön (de ugye mindenkinek a bőre individualizálja az illatokat).
Mikor felapplikáltam magamra, akkor igazi illatorgia fogadott, hangsúlyos rummal, némi fémességgel (ez is érdekes, mert nagyon ritkán érzek fémességet egy illaton, de ezen határozottan érzem), gourmand édességgel. Aztán ahogy csitul tökéletesen azonosítható minden egyes felsorolt jegye. Az összhatás pedig tényleg méltó a névhez. Leszáradásában a rum visszahúzódik, a fémesség hangsúlyosabb lesz, előtör az alma is, a vattacukor és a karamell aláfest. És hogy azért mégiscsak eltérjen egy kicsit a papírformától a bőrömön, rajtam diszkrét fahéjas-szegfűszegességet (pontosabban forraltbor-fűszerkeverékhez hasonló illatjegyet) is produkál.
Nagyon különös illat, picit karácsonyi hangulatú, erősen gourmand de nem nehéz, nem émelyítő, mert a fémes jegy frissíti a sok gourmandságot.
Nagy üvegesem biztos nem lesz belőle, lévén piszkosul drága, de amúgy is annyira különös illat, hogy elég belőle minta.
Szerintem is tökéletesen uniszex illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Szerintem is tökéletesen uniszex illat.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.