L'Artisan Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Tusfürdők

L'Artisan Mûre Et Musc Extrême illatával.

Kiszerelés: 280 ml

szeliger

2014. november 10.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba, nagyon vártam, mert az egyik kedvenc parfümöm illatát ígérte. A L'Artisan parfümjei közismerten nem a tartósságukról híresek, de ezzel a tusfürdővel azt hiszem, negatív rekordot döntöttek. A tusfürdő jól hozza a parfüm illatát, de a víz teljesen elmossa, egyáltalán nem hagy maga után semmilyen illatot. A bőrön sem érezni, de a fürdőszoba levegőjében sem, akkor sem, ha pár percre kimegyek és utána visszatérek. Nulla, semmi, nagyon nagy csalódás. A csomagolás egyébként nagyon elegáns, sötét színű, kissé áttetsző flakon, de sajnos papírmatricával vitték fel a dekort (ami egyébként szép mélylila illetve aranyszínű, a képen nem nagyon látszik), így szerintem hamar le fog ázni. Az összetevői miatt sem tudom dicsérni, tőlem nem kap jó ajánlást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 10.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.