L'Artisan Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zuzmano, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

L`Artisan Parfumeur új illata  aromás és zöld is egyben. Ajánlott  nőknek és férfiaknak. 2017-es kiadás. Az orr az illat mögött Fabrice Pellegrin.  Az illat jellegét ámbra, pézsma, neroli és zöld jegyzetek alkotják.

mrsgrob

2017. augusztus 23.

Nagy reményekkel vártam a mintákat (ezt és a Au Bord de L'eau-t) mert unisex, friss, könnyű, igazi nyárra való illatot kerestem ráadásul ugyanaz készítette mint Bucoliques de Provence-t amit imádok és különben is sokmindent szeretek a L`Artisan-tól. Na ezt nem. Sajnos rajtam olyan orrfacsarós, öreg, nehézkes, vásári kölni ez az illat. Szörnyű csalódás. A férjemen sem mutat jól.
Viszont nem illan el hamar mint sok nyári illat. Úgy öt óra múltán már érzek egy szinte kellemes aromás citrusos zöldet és olyasmit mint egy virágos fűszerkert egy nagyon meleg nyári délutánon.
Talán mással kompatibilis. Majd még megpróbálom ősszel is, hűvösebb időben, hátha jobban passzol. Lehet hogy egyszerűen csak ez a baj. Majd visszajelzek.
Update: a férjemen hűvösebb nyári napon (17-20 fok, napsütés) nagyon kellemes összetettebb citrusos-zöld ez az illat. Rajtam még mindig kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 23.