L' Erbolario

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. július 12.

Lelőhely:   Myropolium

Mályvarózsa és Provance-i rózsa valamint az aromás rózsabors fa termése. A csokor édes és fűszeres illata együttesen tiszteleg a romantikus és szenvedélyes nőiesség előtt.

Kiszerelés: 50ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

aidanne

2020. április 19.

Byredo Rose of no man's land hihetetlenul olcso verzioja. Konnyed, de nem az a tinglitangli. Benne is van egy olyan kacersag mint a Byredoban. Aki szerette azt az illatot, ebben sem fog csalodni :) Nem tul tartos, az igaz. Legalabbis az en boromon de ugye van sok hely ahova tudjuk fujni az illatot 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 19.

doraspill

2019. január 18.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Nem az a tomèny rozsa illat, hanem olyan mintha a keso tavaszi szelloben megcsapna egy làgy viràgillat ami korulolel ès felmelegiti a lelkedet. Tartosnak nem mondanàm, de mindennapokra nekem tokeletes. Teljesen egyetertek az elottem kommentelokkel, konnyed, noies, ujravevos! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

mona82

2018. november 4.

Egyszerűen imádom. Nem tipikus rózsa, talán a rózsabors bolondítja meg. Finom, nőies, lágyan fűszeres, ölelő illat. Tartóssága miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Torpece

2016. szeptember 1.

Isteni finom rózsa illata van! Nem tolakodó, erős, hanem igazi ölelő finom illat. Még csak most kezdtem tesztelni, egyetlen gondom a tartóssága, hatósugara, ami kb. nulla, de meglátjuk hosszabb távon hogyan fog ez változni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 1.

altair

2016. április 19.

Nagyon finom rózsaillat, nem az a tipikus nagymamás "1 rózsa" illat. Édeskés, könnyed, felemelő, nőies.
Eddig még csak ismerkedtem vele, a Myropoliumban fújtam magamra, először nem is éreztem szinte semmit belőle. De kb 15-20 perc elteltével beerősített, kibontotta illatfelhőcskéit és elvitt mosolyországba :) Következő alkalommal biztosan beszerzek egyet - vagy most a hó végéig 20% akciósan :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

Chootie

2015. február 13.

Nagyon erős rózsa illata van, talán már túl sok is. Kellemes, friss, zöldes illat, nem az a nehéz púderes. Aki a könnyed nőiességet szereti, mindenképpen tegyen vele egy próbát, drámai alkatoknak viszont nem fog jól állni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Vancsi

2015. február 11.

Borzasztó, kifejezetten kellemetlen, nem is érezni benne a rózsát, az eladó szerint mert rózsabors is van benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

svivko

2013. július 2.

Én nem tudtam, hogy egy rózsás parfüm lehet ilyen finom, friss, és fiatalos is. Barátnőm használta több éven keresztül, most keresi az utódját (el is vittem a Crabtree-be Rosewater parfümöt illatolni), nos, nem vagyok benne biztos, hogy váltania kéne. Neki egész nap, sőt a haján még másnap is érződött a finom rózsaillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.