L' Erbolario

Ár:   8650 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 6.

Lelőhely:   Myropolium

Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: --

ForestNymph

2020. július 3.

Hát én csalódott vagyok. :(
Rajtam sehol a könnyed, lágy ibolya illat, csak egy testes erős púder illat. De nem babapúder, hanem az a régies kőpúder szag. Nem érzem virágosnak, csak szimplán tömény púderes.
Az én bőrkémiámon nem működik, máson biztos szép, elhiszem. De inkább egy 50-es dekoratív hölgyön tudom elképzelni, én ehhez a 31 évemmel kislány vagyok. Tényleg nem akarom lehúzni, szép illat, tartós is!
De aki egy frissen szedett csokor ibolyát keres, az ne ezt válassza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Hát én csalódott vagyok. :(
De aki egy frissen szedett csokor ibolyát keres, az ne ezt válassza!

Fanika

2018. március 22.

Az Irissel rendeltem meg akciós héten, és nem csalódtam. Fantasztikusan szép illat ez is! A neve nagyon autentikus: valóban az ibolya akkordjai dominálnak, azonban nem egyszerű virágillat, zöldes-friss jegyekben oldódik és teljesedik ki az ibolya. Tartóssága nem vetekszik az Irisével, kb. 3 órát bír ki az én száraz bőrömön, de így is imádom. Meg fogom ismerni a többi L'erbolario illatot is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 22.

elvanui

2017. szeptember 9.

A héten ismerkedtünk meg, nagyon vártam már!! Csuda bársonyos! Édes, arcpúderes, ódivatú ibolya, szép vaníliás, pézsmás leszáradással. Jön is haza, ezen nem volt mit habozni, szeret engem, simogató, anyás szeretettel. És az üvegéért is odavagyok, álomszép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

noori

2015. március 4.

Miért emlékeztem úgy, hogy fullasztóan púderes és túl édes a leszáradás, mikor egy nagyon finom, puha, vaníliavirágos-ibolyás púder lesz belőle a végén, de mindezt úgy, hogy az ibolya azért megőrzi a virágos jellegét is? Egyébként a Hederával ellentétben, aminek a leszáradása a no.1 nekem, itt a kifújás utáni első egy-két órában tetszik a legjobban az illat, amikor szinte csak az ibolyát érezni (nyilván azért utána sem kapkodok szappanért). Számomra egy elképesztően lágy, kedves és békés, igazi tavaszi illat. A Hederával együtt annyira tavaszi hangulatot tudnak teremteni, hogy az valami fantasztikus, hatalmas dicséret mindkettőért a L'Erbolariónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

encimokus

2013. július 28.

A golyós változatát vettem meg egyelőre. Édeskés, virágos illat, elég jól kiérezni a vaníliát. Ibolyásabb illatra számítottam, de nem bántam meg, hogy megvettem. A dobozban volt egy praktikus tartó és egy műanyag ibolya is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 28.

Laci

2012. december 21.

Bementem a Myropoliumba tegnap és szerelmes lettem. Ez az illat a bűnös. Romantika és szerelem hatványozva, ez lehetne a jelmondata a reklámjának. Egyik kedvenc színem a lila, minden árnyalatát imádom, valamint az összes lila színű virágot. Ezért a két kedvenc virágom a jácint és az ibolya. Illatra, kinézetre is a szívem csücskei. Mikor megláttam a csomagolást, már akkor tudtam, hogy nem akármire számíthatok, csodálatosan igényes a kivitel, az illat egy külön lila kis kerek dobozt is kapott a kartoncsomagoláson kívül. Első kifújás után az első benyomásom, hogy nagyon ibolyás, erős, édes, igazi romantikus illat. Miután a bőrömre fújtam, kilépve az üzletből éreztem meg a valódi arcát. Az én férfibőrömre kerülve csodálatosan finom, kissé fanyar, púderes gyönyörűséggé változott. Egész úton hazafelé azon gondolkodám, miként fogom feldolgozni hiányát. Kétségeim vannak, hogy férfi illatként megállná a helyét, hiába vagyok én egy modern gondolkodású, szabad parfümhasználati elveket valló valaki, erre még aludnom kell egy párat. Kétségtelen, hogy gyönyörű darab, rajtam nagyon tartós volt, intenzíven éreztem 6-8 órán keresztül, mint minden L' Erbolario-t, mert fantasztikus minőségű, egyedi illatnak tartom az összeset. Aki szereti a romantikus, édes, szenvedélyes illatokat, annak nagyon ajánlom, hogy térjen be a Myropoliumba, és próbáljon ki pár illatot. Meglátjátok, nem fogtok tudni választani közülük. Egyértelműen 5 csillag, számomra egy gyönyörű nő illata. Akire kerül, azt hatványozottan megszépíti. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.