L' Erbolario

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 24.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   Myropolium

Megjelenés éve: 2013.

Fejjegyek: bergamot, citrom

Szívjegyek: jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: ámbra, mogyoró, vanília, pézsma

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pacsalia

2020. július 24.

Tényleg jó kis mogyorós kakaókrém illata van... Nem nutella, de azért olyan kategória hogy falnám :D Megkérdeztem magamtól a fújósom tesztelgetése közben, hogy akarok e ilyen édesség illatú lenni, és rájöttem hogy igen! Télen biztos még imádnivalóbb lesz.
Tényleg picit "zsíros" illata van, ahogy írta pomme előttem, nem tudom ezt hogy hozták össze de igazán különleges lett. Mint egy jó kis házi fánk megkenve valami valódi mogyorókrémmel (kevésbé tejes és kevésbé cukros cuccal mint a nutella)
Döbbenetes hogy mennyire ennivaló ez az illat... :) Kïváncsi vagyok, hogy a környezetemben lévők és akiket szeretek, hogyan fognak reagálni rá. Már ha egyáltalán észreveszik hogy ez a parfüm amit viselek, és nem csak azt hiszik hogy megfürödtem egy kádnyi csokikrémmel töltött croissant-ban... :D
Egy biztos: kelll!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Egy biztos: kelll!

pomme

2019. december 18.

Hát ez bizony Chocolovers a javából! Örülök, hogy a Fragin ilyen finomságokra lehet bukkanni! Akinek hiányzik a Chocolovers, vagy csak simán fújna magára egy kis Nutellát, az vegye meg, nem fogja megbánni :) Az illatjegyek ne zavarjanak össze senkit, 95%-ban csak a mogyorókrém és a vanília érződik, az ámbra és a pézsma nagyon halvány hozzájuk képest, de még őket tudom beazonosítani. Virágok pedig sehol sincsenek (szerencsére).

Update: ritkán van ilyen, hogy pár hét alatt látható fogyás van egy parfümömön, de ez ilyen lett. Igazából sokkal jobb, mint a Chocolovers, mert nincs benne az a furán félig odaillő koriander-illatjegy, van viszont egy ropogós, pörkölt mogyoróval nyitó, picit csokis-vaníliás, jóóó zsíros gourmand édesség. Én imádom a korianderes verziót is, de a fiúk az egyszerűbbet jobban értékelik :P

Néha előjön egy icipici keleties-füstös illatjegy, mintha picit odaégett volna egy-egy keleti fűszeres mogyorószem, de ez kb 20 alkalomból 1x jön elő. Először soknak tartottam az árát, meg mert amúgy sem egy parfümgyártó cég ez, de nagyon kellemesen csalódtam. Újravevős lesz, főleg, hogy Chocolovers nem nagyon fog már teremni a közeljövőben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate