L' Erbolario

Ár:   8990-11 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 27.

Ár:   8990-11 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Myropolium

A kamélia kifinomult illatai, az Elemi és a borostyán szenvedélye az egzotikusan fűszerezett Fava Tonkában teljesednek ki, ez adja meg ezen egyedülálló illat csábító és harmonikus jellegét… az élmény érzelmeink felszabadulásához hasonlítható.

Főbb összetevők: kamélia, elemi gyanta, tonka, borostyán

L' Erbolario Camelia fújósok
Ár: 1550/2350 5/10 ml , Eladó: Fanika
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott

Verona5

2020. január 6.

Egy kis mintát kaptam belőle, azt szaglásztam meg. Bájos, nagyon nőies illat, meleg, krémes, virágos, kell már hozzá egy kis komolyság, nem a csitrik útkerső illata. Ez a nő már stabil, tudja, hogy hol a helye a világban és tudja, hogy kell csábítani. lnkább hűvösebb időkre ajánlott nyakbaszagolgatós példány! ;)
Nem teljesen az én világom, de négy csillagot feltétlenül kiérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

Nem teljesen az én világom, de négy csillagot feltétlenül kiérdemel.

betty007

2018. december 1.

Abszolút egyik kedvenc illatom, tavasszal a szappan és testápolójával együtt használom. Az illata egész nap kitart,elegáns, minőségi, finom nőcis érzetet kelt bennem ez az illatkombináció. Ahogy észrevettem a férfiaknak is tetszik. Ezzel a parfümmel teljes a siker.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

AAndi115

2018. január 23.

Ezek a L'Erbolario illatok mindig meglepnek! Nálam már a Papavero is hihetetlenül nagyot szólt, a Camelia dettó. Az is ütött, ez is üt, nem ajánlom azoknak, akik a bőrközeli, bújós illatokat kedvelik!
Néhányan húzni fogják a szájukat, de nekem, hatásában, Westwood Boudoirja, és Elie Saab Le parfum intense-e, no meg a Papavero "életérzés". Ne tessék félreérteni, se szegfű, se méz, de még csak narancsvirág se, nem azért! Az összhatás, a hatótáv, az édesség az, amiben hasonló. ES és VW mondjuk egy fokkal kifinomultabb, a Camelia egy picit "közönségesebb"(?), de nagyon is szerethető illat, mondjuk 20 fokig. Felette nekem nem menne, de nem vagyunk egyformák.
Mindenesetre ez egy igen jó illat, nem sok pénzért, elég dögös, elég ütős... Nagyon erős négyest adok, mert 4/5 nem lehet. Első látásra szerelem nem lett ugyan, de lehet még ebből bármi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. február 13.

Végre megjött kedves csoporttársamtól a várva várt illat!
Nemhiába! 😊 Annyira bájos doboza van,olyan szépséges az üvege!
Bájossága és egyszerűsége az illatban is mutatkozik!
Finom! Elegáns! Törékeny!
A tonka és az elemi rafináltan búvik meg az alapillat mögött! Épp annyira,hogy kiemelje a kaméliát! Ebben a parfümben az elemi közel sem olyan erős,leteperő mint a Karmában(azt is imádom).Cirógat!
Kifújás és leszáradás között csak puhulásban van különbség!
Ismét egy nosztalgia illat! Nem nyanyás! 😀
Tökéletes borongós,esős időre - épp olyanra,mint amilyen ma van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 13.

Végre megjött kedves csoporttársamtól a várva várt illat!
Nemhiába! 😊 Annyira bájos doboza van,olyan szépséges az üvege!
Bájossága és egyszerűsége az illatban is mutatkozik!
Finom! Elegáns! Törékeny!
Kifújás és leszáradás között csak puhulásban van különbség!
Ismét egy nosztalgia illat! Nem nyanyás! 😀
Tökéletes borongós,esős időre - épp olyanra,mint amilyen ma van!

2015. június 22.

Az elmúlt három napban őt tesztelgettem (ezúton is köszönet a mintáért Galagonyanyának! ), és nagyon-nagyon tetszik. Az indítása fűszeres-virágos, de a fűszeresség aztán pár perc múlva csitul, és egy fő irányvonalában meleg, gyantás-ámbrás, icipicit púderes-virágos illat marad. Valóban emlékeztet a Coco-sorozatra, de a Camelia kevésbé karakteres, és ezt most abszolút nem negatív értelemeben mondom. Szelídebb, olyan kis finom lelkületű illat, kifinomult, elegáns, de abszolút nem távolságtartó és nagyasszonyos. És amíg a Coco-k rajtam leginkább a hidegben működnek, a Camelia simán viselhető 25 fok körüli hőmérsékletig, afelett én már picit soknak érezném magamon (de ez persze egyéni preferencia kérdése is, én nagyobb melegben már a friss jellegű illatokra vágyom). A tartóssága/hatósugara közepes, az ára pedig szerintem nagyon baráti ahhoz képest, hogy mennyire finom illat. szerintem ha egy nagy divatház adta volna ki ezt az illatot akkor óriási siker lenne. Mindenképpen ajánlom kipróbálásra ha valaki a Myropolium közelében jár, valóban más, összetettebb ő mint a többi L'Erbolario illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

galagonyanya

2015. február 16.

Valami tünemény ez az illat, csodás, dús, krémes, fűszeres virágillat, rabul ejtő, megbabonázó, érzelmes. Olyan jó, hogy megalkották...! És az üvegcséjébe külön szerelmes vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

illatvarázs*

2014. december 5.

Leszögezem, nem tudom milyen illatú a kamélia. Azt viszont tudom, hogy ebben a parfümben a borostyános, gyantás összetevők nagyon szépen muzsikálnak. Egy kifinomult, mély, nőies illat. Nem jellemző annyira L'Erbolario illataira ez a mélység. Van benne egy kis Chanel No5 (nagyon rövid ideig, aztán tova száll) és Coco Noir is megbújik benne. Az enyhe hasonlóság ellenére egyedi, szép illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate