L' Erbolario

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piri11, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. január 4.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Myropolium

"Amikor a tiszta és elragadó indiai jázmin illata könnyedén árad a bőrből, érzékeivel varázslatos élményt tapasztalhat. Ennek a csodálatos, meleg parfümnek szárnyain utazhat, amely ízlésesen, mégis határozottan hozza ki Önből nőiségét."

Illatcsalád: virágos

Fejillat: bergamott, ciprusi citrom, mandarinhéj, rózsatea, comoresi ylang ylang

Szívillat: indiai jázminoldat, gardénia, szerecsendió, fahéjfa

Alapillat: vanília és tonka-bab oldat, benzoeviasz, szandálfa, fehér moha, répaszármazék

3tara2

2017. október 27.

Annyira szeretném szeretni ezt a kis gyönyörűséget! Igazi, melengető hűvösebb, hidegebb időre való szépség. Meg-megérinti orromat a csuklómból előillanó finom, édes, bársonyos virágillat, mely tartalmaz kevés szantált, amitől szárazabb lesz a kisugárzása.
Szép illat.
Egy problémám van vele és az egyáltalán nem elhanyagolható. Rajtam 2 órát tart.
Még megkockáztatom, hogy beújítok hozzá egy testkrémet....bár az is hétezren felüli....szóval jelenemben még bíbelődöm és hamleti kérdések foglalnak el: Legyen, vagy ne legyen....ez itt a kérdés....😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 27.

Szép illat.
Egy problémám van vele és az egyáltalán nem elhanyagolható. Rajtam 2 órát tart.

nagygabi

2017. szeptember 3.

Kezdetben nagyon izgalmas és virágözön illat. Elvarázsolt, mint India.
Mostanában már komolytalannak tartom, inkább tiniparfümnek érzem, bár a felépítése sokkal komolyabb, mint a polcokon található hasonló kategóriájú illatoké.
A tartóssága eszméletlen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Kezdetben nagyon izgalmas és virágözön illat. Elvarázsolt, mint India.
A tartóssága eszméletlen!

Anne74

2016. szeptember 23.

Annyira csodálatosan egyedi illat, hogy teljesen lenyűgözött...
Nagyon kifinomultan elegáns hatás....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Annyira csodálatosan egyedi illat, hogy teljesen lenyűgözött...
Nagyon kifinomultan elegáns hatás....

altair

2016. április 27.

Azért regisztráltam az oldalra, hogy elmondhassam: imádom ezt az illatot! :)
Ajándékba kaptam a kézkrémet páromtól, majd később beszereztem a parfümjét. Szerintem nagyon finom, könnyed nőies illata van, ha ez van rajtam, igazi NŐnek érzem magam :)
Az üvege is teljesen rendben van, nincs vele semmi gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

Azért regisztráltam az oldalra, hogy elmondhassam: imádom ezt az illatot! :)
Az üvege is teljesen rendben van, nincs vele semmi gond.

Piri11

2016. január 20.

Azon a bizonyos napon, ő landolt a másik csuklómon. Hát, tőle sem kaptam tockost ... Púderes virágillat, ami nekem egy kicsit tolakodónak tűnt. Nem lettünk barinők. Remélem, hogy a L'Erbolario nem áll be a sorba, és dob piacra összekutymált vackokat. Mivel nem volt eget rengetően borzalmas, de jó sem, így kap egy 3-t. Az üvege viszont pocsék neki is és a Frescaessenza-nak is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.