L' Erbolario

Ár:   8675 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. július 10.

Lelőhely:   Myropolium

Kiadás éve: 2015

Illatösszetevők: calabriai bergamot, olasz citrom, mandula, francia rózsa, írisz, csillagánizs, goji bogyó, vanília, pacsuli, és vetíver

illatvarázs*

2016. október 10.

Számomra nehéz behatárolni, hogy gyümölcsös, virágos, édes v. könnyed. Egy picit mindegyik, és mégsem meghatározó egyik sem.
Rajtam egy könnyed, fűszeres illat. Először meghatározhatatlan édeskés, cseppet gyümölcsös illat, de ez a gyümölcsösség, inkább olyan, mint valami aszalt gyümölcs. Érzem az iriszt is, ettől egy kicsit időnként púderes is, de csak csendesen, háttérbe szorulva.
4 évszakos illatnak mondanám. Már próbáltam kánikulában is és nagyon jól működött, annak ellenére, hogy először inkább őszi illatnak gondoltam.
Különleges, nőies, egyedi, semmihez sem hasonlítható illat. Különlegessége ellenére nem karakteres, hanem inkább szerény egyéniség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 10.

Bnemrita

2016. augusztus 5.

Lehet, hogy én leszek az ünneprontó, de nekem ez csak egy közepes illat(ocska). Kellemes, kicsit gyümölcsös, exotikus gyümölcsös, kicsikét füszeres maga az illat,de én nem érzem túl különlegesnek és a tartóssága az maga a botrány rajtam. Ettől függetlenül értékelem,hogy nem a divatos cukordömping feeling,hanem kis gyógynövényes beütése is van. A tartóssága, pontosabban annak hiánya miatt 3 csillag, amúgy gyenge négyes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Anne74

2016. július 5.

Finom, selymes illat. Fiatalabb korosztálynak tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Finom, selymes illat. Fiatalabb korosztálynak tudom elképzelni.

Piri11

2015. augusztus 19.

Minta alapján írom a véleményem. Azt kell mondanom, hogy én még soha nem illatoltam ilyen finomságot mint ez. Nekem egy gyönyörű és gazdag nő jutott róla szembe, így először "nem is tetszett" az illat, mert én nem ilyen vagyok. De nem lehet neki ellenállni, valami hihetetlenül finom és nőies illata van. Semmi tolakodó, "ki ha én nem" illat nincs benne. Mivel L'erbolario-éknál már lehet kapni, biztos, hogy venni fogok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.