L' Erbolario

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   Myropolium

Írisz volt az, a görögök istennője és az istenek hírvivője, aki kapcsolatot teremtett a föld és az ég között a szivárvány formájában, és így méltán viseli az ő nevét ez a virág. A virágok nyelve időtlen idők óta kapcsolja az íriszhez a legújabb gondolatok támogatását és összehangolását. Ez a virág a L’Erbolario kertben is az élvezetek egy csöppnyi forrását jelenti, miután illatának értékes jegyeit kölcsönözte a fürdőtermékek érzéki sorának, bebizonyítva, hogy az év bármely napján lehetséges felfedezni a tavasz színpompás íriszeibe rejtve az „égbolt színeit és illatát”. Az írisz szirmainak röpke szépsége egy bódító illatú, könnyű és kifinomult parfümben.

L'Erbolario Iris 15 ml
Ár: 4000 Ft , Eladó: fannnni
Állapot: 1 fújás hiányzik, Helyszín: Győr, fizetés: csak személyes átvétel, Győr területén
Ár: 4500 , Eladó: krisztanem
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Fox+ posta utalással

Dudoka77

2021. január 28.

Az előttem szólóhoz hasonlóan én is a "csodálatos" jelzővel tudnám illetni. Poros, púderes, selymes finomság, meleg tisztaságérzet, nyugalom és harmónia lengi körül az embert ebben az illatfelhőben. Semmi feltűnősködés, semmi extravagancia, csupán a halványlila vagy púderrózsaszín ékszerkiegészítőkhöz illeszkedő szolid, lágy, puha szirmokat idéző báj, mely végigkíséri az egész napodat. Lehetetlenség betelni vele, éppen azért, mert nem szúr, nem harsog, csak szeliden, de tartósan körbeölel. Konzervatív megjelenésű, elegáns, harminc fölötti hölgyeken brillíroz leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

annaboro

2020. augusztus 17.

Csodálatos! Hónapok óta keresek egy igazán egyedi, erőteljes de mégis szelíden púderes parfümöt. Interneten találtam rá erre az íriszes csodára, majd mindenféle tesztelés nélkül vakon megrendeltem. Mikor átvettem a parfümöt és kiértem az üzletből, első dolgom volt megillatolni először csak a kupakjából, de nagyon elkeserített az a furcsa és szúrós tisztítószer szag. A csalódás után rögtön magamra fújtam, hátha a bőrömön teljesedik majd ki. És igen! Az illat egy pár pillanat alatt változott át a bőrömön egy szétterülő, bájos, púderes íriszes szappanos babás illattá! Miután felszálltam a villamosra, érzékeltem hogy bizony egyetlen fújás is mennyire erőteljes. Miután leültem egy körülbelül 30-35 év körüli férfi mellé, éreztem, hogy valamit észrevett a levegőben, és egyre nagyobb levegőket véve és egyre közelebb hajolva ül tovább mellettem. Ez bizony a parfüm volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

kjancsa67

2020. május 8.

Határozottan púderes és számomra egy az egyben Villoresi Teint de Neige. Nem találok túl sok, max árnyalatnyi különbséget a két parfüm között, ez az árnyalat pedig pénzben mérhető, nem is kevésben. Szerintem megéri az árát, mert egy finom és tartós púderes illat. Egy-két fújás elkísér egész nap, rajtam még fürdés után is érezhető hiába víz és szappan...
Kedvenc évszaka a tél, jól áll neki a hűvös! Szívet és lelket melengető lehet a szúrós őszi reggeleken is, amikor az embernek az ágyból sincs kedve kikelni, nemhogy kimenni a hidegbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 8.

Kodi

2020. február 20.

Én imádom a púdert, sajnos ez az Iris azonban túl erős. A fújóst emlékszem nyár elején kaptam, a próbafújás is hihetetlen tömény volt, már-már viselhetetlen kategória. Van egy szakasz, amikor valóban emlékeztet a Teint De Neige-re de nem ezt emelném ki. Télen könnyebb viselni, de ekkor sem kell több egy fújásnál, ilyenkor leginkább valami túlparfümözött, bepunnyadt babakozmetikumra emlékeztet az illata, amit már nem szívesen kennék a gyerekemre. Merő túlzás ez a parfüm, jobb elkerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

Timo6

2020. január 2.

Finom édeskés, púderes tisztaság illat. Nagyon kevés kell belőle, mert a 3. fújástól a környezetünkre már fullasztóan hat. Tartós hétköznapi finomság. Szeretem őt! : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

elvanui

2019. június 5.

Nem mondom, hogy nem egy gyönyörűen átgondolt sminkes-púderes írisz (mert az), mondom inkább a tuti receptet: fújósba két rész Teint de Neige, nyolc rész Iris. Valahogy nekem kell bele az a pici poros-kesernyésség (az íriszgyökér maga), hogy tényleg működjön. Értem azokat is, akik szerint ez a TdN dupe-ja, meg azokat is, akik borzadnak ekkora szentségtörés láttán, de az egyikből a gyökér földes-porossága, a másikból meg az írisz keresetlen növényisége hiányzik. Nekem. Ezt tehát önmagában ritkán viselem, a Hószínűt azért sokszor szoktam. De együtt abszolút tökéletesek!
Jó sokáig bírja, magától is, legalább nyolc óra lineáris bújósság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Jó sokáig bírja, magától is, legalább nyolc óra lineáris bújósság.

sammy

2019. május 24.

Szép, rafináltabb púderillat hűvös időkre. Lehet, hogy kellenek hozzá a fejben érett évek, de nem mamás illat. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

mariann33

2019. május 1.

Nem új az élmény,sőt!De ez olyan élmény,amiről nem is szívesen beszél az ember..muszáj leszögeznem hogy nagyon szeretem az íriszes parfümöket,de ez...ez nemtudom mi!?
Ennyire kellemetlen,bármiféle finomságot/kifinomultságot nélkülöző "illatot" szerencsére ritkán érezni.Az is igaz,hogy még soha,senkin nem éreztem.
Az én ízlésemnek ez,és a Habanita=pokol az orrnak!
Kritikán aluli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Az én ízlésemnek ez,és a Habanita=pokol az orrnak!
Kritikán aluli.

Phoenix19

2019. április 23.

Volt egy Teint de Neige parfümöm, amit szerettem, később olvastam valahol, hogy ez nagyon hasonlít rá. Megvettem ezt is. Hasonlít, de azért különbséget lehet tenni, a TdN kifinomult, ez pedig durva, iszonyú szúrós, fojtogató, öreges, és kicsit szúnyogriasztós. Egyszer felhívtam a férjem, hogy hozza el (oda ahol én voltam) elmondtam a nevét és hogy néz ki, azt mondja "ez a kerek, büdös?" Mikor átadta sem tudta megállni szó nélkül: "ez nagyon büdös." Ha nem mondja is tudom, de megerősített benne, még soha nem mondott ilyet előtte, se utána. Megszabadultam tőle. Aztán a Teint de Neige-től is, mert emlékeztetett rá, sőt még a Fior di Panna-tól is, mert az is púderes, szóval itt kezdődött a púderillat undorom. Szó szerint erre a parfümre vezethető vissza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 23.

Piscinke

2018. november 12.

Múlt héten végre eljutottam a Myropoliumba, ki szerettem volna próbálni az új L’Erbolario illatot (az a virágokkal táncolós). Nagy vehemenciával persze végigszaglásztam a többit is, na, mondom, itt ez az íriszes, ezt már sokat láttam itt fenn, megnézzük, milyen - fújnom sem kellett belőle, már éreztem, hogy meglett a régi Secret Powder deó vágyott hasonmása. Ma ez az illat van rajtam, és fantasztikus!!! Azt hittem, Demeter Baby Powder-t már nem lehet púderessségben túlszárnyalni, de ez is legalább annyira gyönyörű. Millió csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.