L' Erbolario

Ár:   3200 Ft és 10 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 10 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztanem, Módosítva: 2019. január 15.

Ár:   3200 Ft és 10 600 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   Myropolium
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 10 600 Ft

Aromás, fás uniszex illat

Illatjegyek: citrom, rebarbara, sáfrány, fekete tea, pézsma

Ár: 10 600 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

sammy

2019. május 24.

Kezdeti fanyarsága nagyon-nagyon tetszett, leszáradáskor már túl férfiasra váltott az én izlésemnek. Friss, pezsdítő, én nem éreztem erőtlennek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Limadunia

2019. március 20.

Kellemes illatú parfüm, friss enyhén gyümölcsös-citrusos illat, ami később édeskéssé válik a bőrön, de mindenképp a frissesség a legfőbb jellemzője. Pozitívum, hogy nem tolakodó, természetes, egyáltalán nem műillatú parfüm, azonban a L' Erbolario parfümök közül eddig én ezt éreztem a legkevésbé erőteljesnek/tartósnak. Eddig csak az üzletben mintát próbáltam, ezért nem akarom lepontozni nagyon, én mindenképp beruháznék rá, ha picit rámenősebb és sokkal tartósabb illat lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate