L' Erbolario

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szappanmentes bőrtisztító, amely ideális minden bőrtípusra, különösen az olyan bőrre, amelynek a szappan bőrirritációt okoz. A hagyományos szappanok, általában kiszárítják a bőrt, és használatuk után a bőr csak több óra elteltével nyeri vissza természetes egyensúlyát. Ez a kíméletesen tisztító "szappanmentes" szappan körömvirág kivonatot és jojobaolajat tartalmaz, és semmiféle hagyományos szappananyag nem található benne. Ezáltal nem bántja a bőr természetes savköpenyét és semlegesíti a meszes víz agresszív hatását. Használata után a bőr tiszta lesz, sima és bársonyosan puha, anélkül, hogy száraznak éreznénk, vagy húzódna".

Szükség szerint alkalmazandó. Bőrsemleges pH értékű. Hipoallergén. Érzékeny bőrön tesztelt.

Kiszerelés: 75 g

Morci

2012. július 3.

Reggeli arctisztításhoz vettem, mivel a honlapon az arcápolási kategóriában szerepelt, gondoltam, kipróbálom. Sajnos nem vált be, a bőröm állaga olyan "szemcsés" lett tőle, ami később elmúlt. Kézmosásra elhasználom, de ahhoz meg azért drága. Itt is terjesztem: viszont a márka előtt le a kalappal! Én a webáruházukból rendeltem, pont ingyenes házhozszállítási akciójuk volt. A csomagot már másnap megkaptam, tele rengeteg termékmintával, ami egy kozmetikum mániásnak teljes extázist tud okozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract