L.O.V

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2258-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aszparágusz, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Kiszerelés:   3,7 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2258

• Krémes és hosszantartó formula finoman csillogó vagy matt végeredménnyel.
  • Csodálatosan kényelmes viselet intenzív pigmentációval.
  • Kényeztető textúra kendi olajjal és hialuronnal töltött gyöngyökkel a sima és telt ajkakért.

Ár: 2258 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Ár: 1500 , Eladó: fairyfelicita
Állapot: kipróbált, Helyszín: Oroszlány, fizetés: előre utalás után Foxpost, vagy posta
lenochka

2019. november 9.

Kiváló rúzs, tartós, gyönyörű színekkel, szépen fed és külön kiemelném, hogy a kontúr ceruzák színe és kódja egyezik a rúzsokéval, ami nem minden márkánál elmondható és nagyban megkönnyíti a vásárlást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Sherka

2019. március 13.

Nagyon meg vagyok elégedve ár-érték arányban ezzel a rúzzsal, tervezem, hogy veszek még belőle sápadt rózsaszín-nude-mauve színekben. Akkor vettem meg, amikor fogalmam sem volt a márkáról, talán életemben az egyetlen olyan "smink-impulzusvásárlás" volt, amikor azt mondom, igazán nagy szerencsém volt, hogy random bedobtam a kosaramba csupán a szín alapján swatch/tesztelés nélkül. 611 Janine's Resolve árnyalatban vettem meg. Először is semmi illata nincs, de ami igazán fontos - és kifejezetten nagyon szeretem benne -, hogy kissé keményebb textúrája van, ezért nagyon lassan fogy (persze ritkán is használom, mert főleg a vad színeket szeretem, azokat használom minden nap), ugyanakkor képes szépen krémesen elterülni. Nagyon érdekesen csempészte magát a a "kiemelt" fürdőszobai polcra úgy, hogy igazából észre se vettem. A tokja szerintem csúcsszuper: semmi extra, mégis elegáns, kézre áll, na meg az egyik legjobban záródó rúzsom. Tudom, hogy szín és/vagy finish alapján eltérő lehet a minőség, így a többi árnyalatról nem tudok nyilatkozni, viszont azt biztosra állíthatom, hogy ahhoz képest, hogy shiny, szépen megmarad nemcsak a színe, de még a fénye is, ivást nagyon jól bírja, evés után főként a fényességéből veszít, de a színe is teljesen rendben van még kopás után is (másnak nem annyira tűnik fel, max. engem zavar). Remek kis termék az olcsóbb-közép kategóriából, szívből ajánlom azoknak, akik hozzám hasonlóan nem akarnak egy ritkábban használt színből high end terméket venni + nálam a buorjois-t lekörözte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Blackxentric

2019. február 2.

Egy gyönyörű nude szint vettem belőle a glamour napokon. Akkor ki sem bontottam, de aztán egyszer csak a kezembe került. Kipróbáltam és nagyon tetszik. Számomra tökéletes a színe és az állaga is, jó hogy nincs agyon illatosítva. Tartóssága egészen jó és nem szárít. A csomagolása is szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Wey1122

2017. október 15.

Nagy rùzsmàniàs vagyok , rùzs nèlkül ki sem lèpek az utcàra.Ez most nem vicc ha smink akkor rùzs.Màr alig vàrtam,hogy lehessen kapni a Dm-be ( Nèmetorszàg) internetről csak körömlakkot ès ès szemhèjalapozòt mertem rendelni a màrkàtòl de pozìtìvan csalòdtam.Minap vègre az enyèm lett Jana's Red Wine ami az Envy szèriàbòl szinte ùgyanolyan,Rebelious Rose amit imàdok! Persze senki se vàrjon 10 Euròèrt csodàkat ès nem is olyan tartòs,mint az Envy.Meglepően jòl teljesìtett egèsz nap evès utàn is szèpen kopott ès nem szàrìtott. Fekete màgneses tok ,letisztult csomagolàs. Persze alkalomra nem őt fogom tuti bevetni,mert azèrt hajlamos màszkàlni de mindennapokra ,rohangàlos napokra tökèletes vàlasztàs. Bizonyossan legközelebb jobban megnèzem azt az àllvànyt :)
Mindenkinek ajànlom bàtran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Mindenkinek ajànlom bàtran.

majoreszternora90

2017. április 23.

Müllerben szinte érintetlen teszterekbe futottam a múlt héten. Nagyon szép színek, nehéz volt választani. Jana's Red Wine az enyém neve, a számát nem tudom. A bolti fények csalókák, óvatosan válasszatok (vagy várjatok, amíg a piactér tele lesz eladó példányokkal, úgy olcsóbb beválasztani...hihihi), mert én valódi vöröset kerestem nagyon kicsit pinkes beütéssel, de kinti fényben már jobban pinkes tónusú, olyan tényleg vörösbor színű, de nem nagyon sötét. De végülis ez nem baj, mert nagyon szépen áll rajtam ez az árnyalat.
Szépen terül, nem szárít, tartós! Kontúr kell hozzá, mert nagyon krémes és túlsiklik, ha bénázol. Egyetlen bajom vele, hogy eléggé fog. Sajnos néha beharapom az alsó ajkam, és a felsőről a kontúr alá megy a rúzs, törölgetni kell. De összeségében nagyon jó kis rúzs, a tokja pedig megvett kilóra (sztem az árának a fele ebből tevődik ki), fém és mágnessel záródik. Fussatok csekkolni, csak ne baccátok össze a tesztereket lécci, ha nem muszáj, hadd maradjon másnak is bennük a kulturált próbálgatáshoz. :D

Upd. Sajnos eléggé hátra került a sminkpolcomon, nem tudok megbarátkozni azzal, hogy nem elég tartós. Ha nem vigyázok, elkenem, ahogy feljebb is írtam, nem szabad még véletlenül sem beharapni az alsó ajkát az embernek, mert csúnyán lekenődik a kontúr alá. Nem szeretek azon izgulni, hogy a rúzsom a helyén van-e, ezért inkább másért nyúlok reggelente. Kár, mert a színét megdicsérték rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 23.

zsuzsimuzsi

2017. január 30.

Nagyon szuper rúzs, tartós, gyönyörű színekkel, szépen fed és külön szuper, hogy a kontúr ceruzák színe és kódja egyezik a rúzsokéval, ami nem minden márkánál elmondható és nagyban megkönnyíti a vésárlást :) A csomagolása plusz egy piros pont, szuper ez a mágneses tető és az egész kialakítása is egyszerre praktikus és szép, tényleg öröm használni! Ez az első termékem a márkától, de biztosan ki fogok próbálni mást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

adorei

2016. december 19.

530 Ayann's Orchid
Csomagolását imádom, gyönyörű, van súlya, jól záródik.
Illatosítva nincs.
Állaga krémes, szépen ráolvad az ajkadra miután felkented.
Én speciel a Clarins ajakápolómmal kombinálom általában, mert így kicsit áttetszőbb fedést kapok.
Színre rózsás mályvás kicsit lilás.
Nekem nagyon bejött annak ellenére, hogy matt imádó vagyok. Mindig nálam van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

530 Ayann's Orchid
Csomagolását imádom, gyönyörű, van súlya, jól záródik.
Illatosítva nincs.
Állaga krémes, szépen ráolvad az ajkadra miután felkented.
Színre rózsás mályvás kicsit lilás.
Nekem nagyon bejött annak ellenére, hogy matt imádó vagyok. Mindig nálam van!

juhaszregina

2016. szeptember 26.

Az Isabelle's Plum árnyalatot vettem meg, a szájkontúrral együtt. Szerintem ez egy nagyon szép burgundi árnyalat valójában, a honlapjukon látható színre nem is hasonlít. Nagyon finom krémes, matt, de nem szárít, tartós! A kontúrceruzával használva még tartósabb, de szépen kenhető anélkül is, nem mászkál ki a szájvonalból. A tokja mesés ezzel a kis mágneses megoldással. Minőségi darab, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Aranyvacak

2016. szeptember 14.

Imádom! A dizájn, a mágneses tok, az állaga, az illata, amit csak felkenve érzek. Gyönyörű, krémes szín, szuper pigmentáltság. S régóta keresek lilás nude színt, ennél a márkánál találtam egyedül. Egy csoda!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

aszparágusz

2016. szeptember 11.

Nekem is nagyon bevállt, bár elég nehezen választottam színt. Végül az 501-es mellett döntöttem , vettem hozzá ceruzát is, mindkettő szuper tartós. A honlapon teljesen más a színe, ott világos rózsaszín a valóságban sokkal sötétebb, természetes szép színű. Néha teszek fölé a clinque chubbyból aminek nagyon szeretem a színét viszont kb. 10 perc alatt lejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.