L.O.V

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2066-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2066

• Természetes fedést biztosít egyhe ragyogással és "másdik bőr" érzéssel.
  • Monoi vajjal és E-vitaminnal gazdagított az ápolt megjelenésű ajkakért

10 árnyalatban kapható

Ár: 2066 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L.O.V LOVful Shine & Care Lip 330
Ár: 1000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy készpénz, igény szerint postázom, de személyes átvétel is lehetséges

cicababa

Korcsoport: >54
2017. október 5.

Szerintem szájfény kategória. Nem rossz, nem is túl drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 5.

Szerintem szájfény kategória. Nem rossz, nem is túl drága.

lovecreams

2016. szeptember 26.

Már korábban is írtam, hogy nem szeretem ezeket a feltűnő színeket, de ezekben a rúzsokban is akad visszafogottabb azért, hál' Isten!:) Minap vásároltam egy 'Stockholm' árnyalatút, picit sötétebb, mint az ajkaim, de gyönyörű! A kis rúzs maga nagyon kézreáll, kényelmes használni, tuti biztos "balesetmentes" a tokja. Én nem tapasztaltam darabosodást, a textúrája nagyon krémes, a szín pigmentált. A tartóssága az, ami miatt egy csillagot kényszerülök levonni. Evés-ivást már nem nagyon bírja, de minden máskor viszonylag jól tartja magát. Összességében 4*, de nem hiszem hogy újravásárolom, pedig a 'Tokyo' árnyalattal szemeztem még:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Fashionlover

2016. szeptember 1.

Amikor megláttam a neten a márkát, akkor bevallom őszintén nem ismertem! Kicsit utána olvastam és akkor derült ki számomra micsoda/kicsoda. Elvileg ez prémium márka. Sajnos én ebből semmit nem érzékeltem. A Tokyo színárnyalatot vettem amibe első látásra beleszerettem már nagyon régóta kerestem ezt az árnyalatot. Ott kezdődött a probléma hogy már első felkenésnél kis darabok törtek le belőle! A színe gyönyörű tagadhatatlan és a textúraja is kellemes de szerintem ez nem megengedhető egyik rúzsnál sem hogy töredezik. Beletörődtem a helyzetbe lekoptatom gondoltam de sajnos továbbra is törnek le belőle darabkák. Tartósnak pont annyira tartós mint amire számítottam evés után már nagyjából le is kopott. Ami még nem tetszik hogy kis idő elteltével kicsit szétterül az alsó ajkamon mintha beszívná az ajkam és amiatt kifut. Összességében 3 csillagot adok de az csak a szín miatt és a textúraja miatt de sokkal többet vártam egy prémium márkártól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol