L.O.V

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1427-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1427

• Az innovatív polimer formula intenzív, magas fényű színeredményt biztosít, a körmök töredezése nélkül - akár 7 napon át.
  • A magas teljesítményű ecset garantálja a sima és egyszerű felvitelt.
  • Kerek, nőies formák insporálta csomagolás; a dupla kupak kényelmesen illeszkedik a kézbe.

24 színben kapható

Ár: 1427 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 6.

A 110 Forever Berry színt választottam, ami az egyik kedvenc nyári színem (sötétebb pink).
Az üvegen Attentionist jelzés szerepel, Lovinity feliratot nem látok.
Tetszik az üvege, nem egy elcsépelt forma. Itt is, mint a Diornál, két kupak van egymáson, a második, felső kupak itt is arra szolgál, hogy igényesebbé tegye a megjelenését. Ha ez is rajta van, sokkal jobban simul a tenyerünkbe, mint nélküle. Az ecsete nagyon jó, és meglep, hogy a lakk már egy rétegben is nagyon szép eredményt nyújt, szépen, csíkmentesen terül. A fénye is kitűnő.
Ez a körömlakk simán felveszi a versenyt a Diorral, EL-lel, és árban lényegesen olcsóbb.
Nagyon elégedett vagyok vele, biztosan nem marad sokáig magányosan a polcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 6.

Az üvegen Attentionist jelzés szerepel, Lovinity feliratot nem látok.
Nagyon elégedett vagyok vele, biztosan nem marad sokáig magányosan a polcomon.

manobeka

2018. január 15.

Nem olcsó, de az árért cserébe szuper minőséget kapunk. Hihetetlen opalesq fénye van, extra tartós és hiper pigmentált, 3 hétig meg sem mozdul az ember lábujján. Szépen lehet vele dolgozni is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 15.

Lassunyuszi

2017. május 14.

Eddig szuper. Csodásan terul. Nagyon könnyű vele dolgozni. Majdnem egy rétegben fed, vagyis a másodikat már csak a szebb szín miatt tettem fel. Elég szép színek vannak és az ára is meg tűrhető szerintem. Az üvegcse is nagyon tetszik nekem. Az ecsete lekerekitett, tömött.

Egy negatívum van. Nem szárad gyorsan. Ezért 4 csillag de ha a tartósság jo lesz, vagyis kibir hibatlnul 3 teljes napot, akkor megkapja az összes csillagot.

Sajnos nem birt ki 🙁 de azert szeretem. Jo vele lakkozni igenyes a vegeredmeny. Tudom en hogy az en kormommel van a baj, de nalam csak az a csodaszer ami az en nehezitett palyamat kibirja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Wey1122

2017. január 11.

Két lakkom van a N°290 -Ash Allusion és aN°310 -Opulent Orchid.Az egyik hideg világosszürke a másik mauve.Mindkét szín hordható a mindennapokba a szürke amolyan téli szín nyárra nem hiszen,hogy bevállalnám,de most tökéletes és imádom a sötétkék ruhákat tökéletessen passzolnak egymáshoz.Az Opulent Orchid tökèletes szín minden évszakhoz.
Csomagolás tényleg szuper mármár szemet gyönyörködtető.Ecset tökéletes jó vele dolgozni.
Ára 5.99 Euró .Tartóssága túlélt 3 munkanapot nem kíméltem,még lángost is gyúrtam vele meg se kottyant neki.Nem tud kevesebbet,mint a 3x többe kerülő Estee Lauder lakkom és messze jobban teljesít ,mint a legutóbbi vásárlásom az Essie gél lakkja ami megint csak a dupla árba mozog.Ez is annak a példája ,hogy néha kevesebb több! Problémás a beszerzése én is interneten rendeltem,mert itt úgyan van Rossmannba is ,de kicsit messze van és sajnos nem árulják mindegyikbe.Van szemhéjalapozóm is az is szuper szóval lehet mégiscsak el kell zarándokolnom a 20 km-re lévő Rossmanba és letesztelni a többi terméket is ,mert ez a kettő szuper ajándék áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

lovereira

2016. november 26.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a lakkal. Nekem a 330-Auburn Affection árnyalat van meg. Egy rétegben is szépen fed, emelett tatrósnak is mondható: vasárnap kentem fel és csütörtökön kezdett a végeken egy kis kopás megjelenni, de még így is abszolút vállalhatóan nézett ki, egyáltalén nem volt vészes. Essence Gel Like alap- és fedőlakkot használtam alá és fölé. Szerintem még beruházok újabb színekre tesztelni:) De nagyon úgy tűnik ez lesz a legújabb kedvencem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Miliana

2016. szeptember 23.

250 - Deep-Red Drama nevű nagyon sötét bordó színt vettem meg. A 7 nap nyilván nem állja meg a helyét, de nem is volt ilyen elvárásom. Hozzáteszem, nude vagy kevésbé feltűnő szín esetén nem is lenne talán látható, hogy a 4 cinkes körmömön (két mutató-, két hüvelykujj) 4. nap már látszott kopás, lepattogzás. Valóban zselés hatású (Essence fedőlakkot használok rá), két rétegben nagyon szépen fed, a száradási idő is megfelelő. Az egyetlen fájó pont az ára, ennyiért még életemben nem vettem körömlakkot, akkor már inkább manikűröztetek :D (tudom, a 2ezer Ft nem vészes, de nekem körömlakk nem ér ennyit általában). Itt bevallom a dizájn, meg ezek a remekül összeválogatott, hordható színek csábítottak el. Nem olyan mint egy gagyi cukorkabolt, hanem vagy 10 árnyalatú piros, rózsaszínek, földszínek, nagyon elegáns. Könnyen lehet, hogy veszek még belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.