L.O.V

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kocosfox, Módosítva: 2020. július 6.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros

• Tápláló shea vajat, E-és C-vitamint tartalmaz. Matt, olajmentes textúra.
  • Láthatóan összehúzott pórusok, a finom vonalak eltűnnek, a bőr simának és tisztának látszik.

ivor

2018. július 30.

Ár/érték arányban ez egy teljesen rendben lévő termék, teszi amit egy primernek tennie kell, bár nyáron pár óra alatt nekem azért átfénylik T vonalban, de még nem találkoztam olyan primerrel, ami nem. Mindenesetre ezért kap 4 csillagot.Tetszik, hogy szépen, egyeneletesen eloszlatható a bőrön és nincs az az érzésem, mint pár, ennél jóval drágább primernél, hogy viaszmaszkot kenek épp a fejemre. Persze nincs illúzióm, itt is a szilikon az, ami dolgozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

PHolly

2016. szeptember 14.

Nagyjából 2 hete vettem meg és azóta próbálgatom, szóval nem kiforrott vélemény még.
Elsőre a textúrája nagyon kellemes volt számomra, puha és selymes. Enyhén színezett, engem nem irritált. Felvitel után egy picivel már önmagában is láttam, hogy 'összehozza' az arcomat. Az illata viszont nekem kifejezetten nem jön be, de szerencsére kb 2 mp után el is tűnik.
Az alapozómnak jó tartást ad. Úgy vettem észre, hogy lassabban kezdek átfényleni vele és jó pár óra elteltével is kitartóan minden a helyén van, ahova rajzoltam.
Viszont ami nem tetszik, hogy enyhén csillog. Nagyon enyhén, én is csak kb a 3. használatnál vettem észre, hogy mintha lennének benne csillámok, de végülis elmegy. Updatelek ha lesz róla egyéb érdemleges információ. 5/4 csillag :) én elégedett vagyok vele, tekintve, hogy 0 előkészülettel vásároltam meg, nem lett olyan csalódás amitől féltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide