Best of Beauty 2019

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2066-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varvara, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Kiszerelés:   2,3 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2066

• Gyöngyházfényű, színjátszó szemhéjfesték a modern és elegéns külső eléréséhez.
  • Selymes formula a gyöngyházfényű hatásért vagy a csillámló végeredményért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 2066 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
lenizsu

2018. március 11.

Szemhéjbázissal vagy krémes szemhéjfestékre használom. Gyönyörűen csillog a szemhéjamon, amikor a fény megvilágítja, egyébként nagyon halvány színe van. Erősebb rúzshoz és tudvonalhoz használom főként, de kiválóan bevállt erősebb szemsmink esetén a belső szemzug világosítására is. Csak fényre és csillogásra vágytam a terméktől, ezt maximálisan megkaptam. Számomra ez a termék tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Babika20

2018. január 23.

KM boxban kaptam egy mintát belőle. Ilyen gyönyörű kék csillámos színe van, ma reggel kipróbáltam.. feltettem és eléggé potyogott is ráadásul, ez nagyon nem volt szimpi benne, pedig alappal használom(Milani). Ez reggel fél 8 körül volt, most dél van és már semmi színe..:D csak a csillám. Nem tudok 2 csillagnál többet adni, ahhoz képest meg ahogy nézem itt elég borsos az ára. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

googles

2017. július 19.

Nekem teljesen bejon ez a cucc. Igaz, hogy nem eros a szine, de gyongyhazfenyu, csillogo szineknel en nem is orulnek neki, ha a szin erosebben ervenyesulne. Szoval picit megvedem. A minoseg is tok jonak tunik nekem, en peldaul attol orulok meg, amikor egy szemhejpudernel egy hasznalattal (enyhe tulzassal) a fele eltunik a tegelybol. Na ez nem ilyen, jo tomor. Es csodas szinei vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 19.

kethykremek

2016. október 9.

Csak csillám, szín nélkül. Gagyin pigmentált, béna. Nesze neked presztízsmárka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Csak csillám, szín nélkül. Gagyin pigmentált, béna. Nesze neked presztízsmárka!

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.