L'Occitane

Ár:   8950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: krisztinareka, Módosítva: 2019. március 25.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A magas kálcumtartalmú Réotier forrás vizével és hialuronsavval gazdagított gél mágnesként tartja a bőrben a vizet, így biztosítva az egész napos hidratáltság érzését. Több ezer mikro buborékot tartalmazva felfrissíti és revitalizálja a bőrt. A könnyed és nem zsíros fátyolba borított bőr ragyog és a természetes nedvességmegtartó képessége is javul.

Bedo169

2019. augusztus 16.

Éjszakára elmegy, de nem szívódik be elég gyorsan. Ebben a kategóriában vannak azért jobbak. Erős az illata is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

csillabella

2019. augusztus 4.

Nekem nagyon bevált: vízhiányos a bőröm, a szám körül mindig hamar kiszáradt, bármivel kentem. Mióta ezt használom ez a panaszom megszűnt. Az illata kellemes, így nyáron különösen, nekem hamar beszívódik és keveset kell csak használni belőle. Nem tudom a téli időszakban is elég lesz-e, azt majd meglátjuk. De régóta kerestem az arckrémem, és ebben megtaláltam, amit szerettem volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

berenyiagness

2019. május 28.

Borzasztó ez a termék is. Nagy reményekkel vásároltam meg a csomagot de sajnos a kukában landolt. Nem szívesen dobok ki semmit de ami még jobban töbkreteszi a bőröm azt nem fogom még elhasználni sem. Smink előtt ha felkentem katasztrófa volt, egyszerűen nem lehetett szépen sminkelni felette. Ráadásul én öregszem meg mire ez a termék beszívódik rendesen a bőrbe, soha többet. Ha éjszakára kentem fel még rosszabb volt olyan mintha nem lélegezne a bőröm sok pattanásom is lett. Ilyen áron komolyan ezt a minőséget adják ki a kezükből? Ez a termékcsoport csak egy felkapott dolog amivel előrukkoltak és sokunkat lehúztak. Rájöttem sem ez sem pedig bármelyik más L’occitane termék nem nekem való. Ha lehetne mínusz pontot adni....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

anita.szaraz

2018. szeptember 3.

Soha többé. Vízhiányos arcbőrre vettem. Hűtőben tartom, és csak akkor használom, ha használat után 6 órán keresztül nem megyek sehová. Ragacsos marad a bőröm, rásminkelni őrültség. Nekem ez pénzkidobás volt. Annyira rossznak tartom, hogy elajándékozni sem akarom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Morci

2018. május 23.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is a próbadobozt vettem meg, mert megint bedőltem a reklámnak. Az illata kellemes, de nem szívódik be teljesen, ragacsos marad utána a bőr. Extra hidratálást nem érzek, viszont a homlokom nagyon hamar kifényesedik tőle. Most fogadtam meg, hogy többet nem veszek semmit ettől a márkától. A jó illatukon kívül nem tudnak semmit, ellenben baromi drágák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

szeliger

2018. május 17.

A próbacsomagból a legkevésbé meggyőző termék. Úgy kb. semmire nem jó, a fiatal huszas éveik elején járóknak még megfelelő lehet. Minimalis hidratáló hatás, nagyjából mint amikor vizet permetezek az arcomra. Tehát nem én vagyok a célcsoport, de ettől még nem tudom csillagokkal megszórni. Szerencsére legalább a bőröm állapotán nem rontott, a jellegzetes illata pedig még tetszik is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 17.

cicusadikusz

2018. május 2.

Már nagyon vártam a L'Occitane új debütálását!! Hiperszuper jó ez a buborékos formula, nagyon jól hidratálja a bőröm. Hátránya, hogy kicsit sokáig tart mire beszívódik és kissé ragacsos hatású amíg meg nem szárad, de összességében megéri a 4 pontot. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

viqska

2018. április 26.

Én több terméket használok a L'Occitane-tól... így ezt a gélt a hidratáló szérum után viszem fel, gyengéd pasloló mozdulatokkal. És bár picit ragacsos marad így másik anti aging krémet is felviszek és így könnyedén beszívódik és a bőrömbe. Utána szép pozsgás lesz a bőrom és olyan üde. :) <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Hiuz

2018. április 20.

Kis csomagban vettem, a szérum mellett ez is csalódás, nem szívódik be, csak nagyon lassan, fénylik a fejem tőle, mintha vizes vagy zsíros lenne. Vannak a L'occitane-nak nagyon jó termékei, de szerintem ezzel a termékcsaláddal mellélőttek. Nem veszem újra, sőt ezeket a kis kiszereléseket se tudom, hova tegyem, még elajándékozni se merem, annyira nem jött be. Nem szeretném még egyszer érezni a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Xylitylglucoside, Caprylyl Glycol, Anhydroxylitol, Xylitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.