L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Ez a szilikon-mentes sampon segít helyreállítani, megerősíteni és védelmezni a száraz, károsodott hajat.

Új formulánk töredezettség elleni komplexet tartalmaz 5 olajeszenciával (ylang-ylang, édes narancs, levendula, geránium, angelika), emellett növényi eredetű aminosavtartalma segít helyreállítani a hajrostokat. Szilikon-mentes formulája segít kisimítani a hajfelszínt és még a legtörékenyebb hajat is puhává teszi. A benne található B5-vitamin segít kisimítani, puhítani és védelmezni a hajszálakat.

A 38 nő bevonásával végzett 4 hetes fogyasztói teszt alapján a résztvevők úgy tapasztalták, hogy hajukat helyreállította (92%) és vitalitást adott neki (89%).

L'Occitane Aromachologie Helyreállító Sampon+Kondicionáló
Ár: 2000 Ft , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, vagy előre utalás után postán maradó ajánlott levélként/Foxpost csomagként küldöm
1000.- L'Occitane Aromachologie Helyreállító Sampon és Balzsam
Ár: 1000.- , Eladó: Iszike
Állapot: Új; 70 ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
csillabella

2019. augusztus 4.

Száraz, sűrű göndör hajam van, így nagyon sok mindennel próbálkoztam. De tényleg. Párom lepett meg ezzel, keresett valami természetesebbet (ebben szerencsére nincs szilikon). Megszerettem, évek óta ezt használom: az illata kellemes, a hajam kibontása fele annyi ideig tart vele, látszik, hogy egészségesebbek a fürtök, kevésbé törik. Nem mondom, hogy nincs a világon ennél jobb, de én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Mandarindream

2019. július 1.

A legjobb sampon, amit valaha használtam. Elvétve adok 5 csillagot, de ez megérdemli. A hajammal már lassan két éve valódi kálváriát járok be. Akkor elkezdett - alapjában száraz, gyorsan zsírosodó - drótként viselkedni, többnyire az első szakasz. Hátul még elment, de máshol csak addig volt képes viselkedni, amig megmostam. Utána, pár óra múlva elkezdett drótosodni, és önálló életet élni, magyarán úgy állt, ahogy épp jólesett neki. Ekkor átváltottam síma drogériairól a büdős, de mindenki által dícsért Hambitmo- ra. Valamivel jobb lett, de nem sokkal. Áttértem The Body Shop Samponokra. A sheáson és a gyömbéresen kvül talán mindet kipróbáltam. A festett hajra való és a Fuji elment, de a többi gáz. A banános jó illatú, de már nekem is sok, az epres szimplán büdös, és még rémesebb lett a hajam. Kidobtam. Soha többé TBS hajápolók! Pár hete egy kisboltban vettem Shaumát, már mit veszthettem? Először éreztem tisztának a hajam, ápoltnak... Jó, mi?! Először rendeltem L'Occitane-tól. Vagy egy éve körözök az oldalon, de féltem, hogy megint belenyúlok valamibe, aminek csak ára van, minősége nem. Hát van neki! Brutálisan jól habzik! Belemegy minden hajszál közé, és rendesen átmossa. Nem áll össze utána, mint egy száraz drótcsomó. Szinte elég lenne magában. Kifésülhetőbb és kevésbé gubancos a vállig érő hajam. Szóval Sampon. Nem teljesít túl, szimplán csak teljesít. Ahogy az összes többinek is kéne. Ja igen, az illata. Hát nem igazán az én ízlésem, olyan gyógyfüves gépik kóla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

Leander

2019. február 24.

Semmi eget rengető, de jó kis sampon. Alaposan és mélyrehatóan tisztít, nem kell duplán felvinni, kellemes, intenzív, gyógynövényes illata van.Utóbbi nekem bejön, de szélesebb körben véleményes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

pottpanni

2019. január 20.

Kaptam, nagy reményeket fűztem hozzá, de egyáltalán nem vált be. Kis kiszerelésű termeket kaptam ( de nem mintát), a dobozból alig bírtam kivarázsolni, el is tört a sok nyomkodás hatására. Maga a sampon egy száraz szenaboglyát csinált az egyébként fényes és dús hajamból, ezen a hozzá kapott balzsam sem tudott segíteni. Hajmosás után nem tudtam kifésülni a hajam, ami nem jellemző egyébként. Az illata pedig kifejezetten agresszív, nekem nagyon nem jött be,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

sunnyrann

2018. április 18.

Ez a sampon nagyon szuper, illata isteni, hajam fényes tőle. De sajnos 3 hét használat után teljesen kiszáradt a hajam. Másik samponnal helyreállítottam, utána megint használtam, de 3 hét után fellépett ugyanez a probléma. Pedig csodásan selymes és fényes a hajam tőle. Így sajnos 1 csillagot levonok, lehet csak nálam nem működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Nomchy

2018. március 15.

Szeretem ezt a sampont, sok kis utazó méretet kaptam belőle és még mindig van belőlük, pedig ezt használom a fenékig érő hajamra.
Imádom az illatát, az elsőre túl hígnak tűnő állaggal sincs gond, szépen eloszlik a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

bokri28

2018. február 7.

Pixibox-os termékként ismerkedtem meg a samponnal, nagyon szeretem az illatát, azt, hogy kevés is elég belőle nekem, jól tisztít, a balzsamjával együtt használva jól kifésülhető lesz tőle a hajam, nem ragad, nem száll. Csak az ára miatt nem kap nálam 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

mujerconfused

2018. január 28.

Szintén Pixi, nekem nagyon tetszik ez a sampon, egyáltalán nem szárítja a hajamat, sőt ezután olajat sem kell használnom. Az illata kellemes, gyógynövényes és jól habzik, nagyon puha tapintású lesz tőle a hajam és könnyű kifésülni. Az ára sajnos egy picit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Lolychan

2017. december 26.

Nekem is 75 ml-es kiszerelés van meg, hála a Pixiboxnak. Nos én nem szeretem ezt a sampont. A gyorsan zsírosodó hajamnak valódi borzalom. Mintha tömény olajat kentem volna a fejemre. Illatra és állagra nincs gond, ugyanúgy habzik, mint más sampon. Hajam törlése közben már érzem, hogy csúszik, mintha zsíros maradt volna. Nekem ez nagyon nem. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

erika81

2017. december 26.

75 ml-s kiszerelésem volt belőle.
Ez a sampon száraz hajra van, ami rám nem igaz, ugyanis nekem zsíros hajam van, amit sűrűn kell mosnom.
Amiért mégis kipróbáltam az az, hogy nagyon hullott a hajam és bíztam benne hogy segíteni fog. Az illata fenséges. Az utolsó cseppjéig elhasználtam és a hajhullásomon valóban segített. Nem kellett sokkal gyakrabban mosnom a hajam, mint általában.
Újravenni nem fogom, mert nem szoktam ennyit samponra költeni, maximum akkor venném meg ha elég lenne vele heti 1x hajat mosnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

75 ml-s kiszerelésem volt belőle.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.