L'Occitane

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szluca, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A tusfürdő gyengéden tisztítja a bőrt, finom illattal vonja be a testet. Habfürdőként használva gazdag,  sima habja bocsátja ki a cseresznyevirág finom, elragadó illatát. A franciaországi Luberon területéről származó cseresznye kivonatát tartalmazza.

Ár: 3500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (790 Ft)

Bocse

2020. május 27.

Szeretem ezt az illatot. Az pedig szinte hihetetlen, hogy reggel lezuhanyzok vele és még este is érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

csillabella

2019. augusztus 12.

Nagyon szeretem az illatát, főleg a hűvösebb időkben, mert ettől kicsit jobb kedvem lesz mindig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Pircs

2019. március 9.

Szülinapi vásárlás mellé kaptam ajándékba. Szeretem az illatát, nem is használom minden nap, még tovább tartson 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

anetta.filip

2019. március 6.

Nagyon finom illata van, de enyhe, bőröm rövid ideig tartja.
Engem nem szárít, felváltva használom más tusfürdőkkel. Nagyon selymes a bőrikém utána.:)
Összetevőlistája riasztó. Csomagolása nagyon igényes, főleg a kupakja ötletes. Ezt most nem tervezem újravenni. Akkor ajánlom, ha valaki a termékcsalád többi termékével együtt használja, és tovább akarja erősíteni az illatot magán, amúgy szerintem felesleges luxus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Nagyon finom illata van, de enyhe, bőröm rövid ideig tartja.

Anikovacs

2019. február 20.

Nagyon finom az illata, mint egy drága parfümé! Nagyon jól tud esni egy hideg nap után a forró fürdő alatt! Az illata nagyon sokáig érezhető a bőrön és a fürdőben is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Timitami

2018. április 26.

Tusfürdőként próbáltam, és úgy nekem tetszik. Kellemes, frissítő illata van, fárasztó nap végén felüdülés ezzel zuhanyozni. Reggel meg élénkít. Az illata tartós, törölközés után is érezhető, de valahogy nem az a klasszikus cseresznyevirágos, abban van pici kesernyésség, ebben nincs, ettől független azért ez egy jó illatú termék. Az én bőrömet nem szárítja, nem szükséges utána testápolózni, bár hideg időszakban még nem próbáltam, így nem tudom, hogy hidegben és fűtési szezonban, amikor a bőr szárazabb, hogyan hat. De olyan kellemes meleg napokon, mint amilyenek tavasszal, nyáron vannak, nagyon jó. Jól kenhető, nekem megfelelően habzik, jól esik a bőrömnek. Az csak hab a tortán, hogy csinos a csomagolása, szép a tusfürdő színe. Az ára annyi, amennyi, de mivel élmény vele a tusolás, ha nem is rendszeresen, de időnként újra be fogom szerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 26.

sunnyrann

2018. április 18.

Szerintem L'occitane termékek túl vannak dicsérve. Nagyon drágák és az összetevőik sem a legjobbak. Gyakorlatilag 70 %-t a termékeknek kipróbáltam barátaim segítségével. Ez a tusfürdő kellemes illatú, de nem hosszan tartó, horribilis ár. A csomagolása cuki, de szerintem csak a márkát fizetjük meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

blankasara

2017. szeptember 5.

Ajándékba kaptam, jómagam sosem venném meg az ára miatt. Egyébként nagyon kellemes illata van, ami sokáig megmarad és nekem szerencsére nem szárít, így boldogan használom, amíg tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Irudi

2017. május 20.

Tusfürdőként használom.
Abban igaza van az előttem szólóknak, hogy kicsit szárítja a bőrömet, de az igazi forró, nyári napokon nincs az a testápoló, amit elviselnék magamon, szóval úgyis mindegy.
Nagyon sokáig megmarad az illata, amit egyszerűen imádok. Egy fárasztó nap után kész feltöltődés ezzel megfürdeni, instant mosolyt csal az ember arcára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Tusfürdőként használom.

OMJ

2017. január 27.

Az illatát szeretem, de nekem húzódik tőle a bőröm, nem hidratál, inkább szárít. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Propylene Glycol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.