L'Occitane

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tkati, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Semlegesíti a testszagot, miközben óvja a bőr természetes egyensúlyát, és friss, szikrázó illatot kölcsönöz neki.

Almínium-, alkohol- és parabénmentes

Mangoka

2018. augusztus 3.

Impulzív vásárlás volt, sajnálom, hogy előtte nem néztem meg a véleményeket :(
5000 Ft körüli összeg a semmiért. Semmit hatása sajnos, csak összemaszatolja a ruhát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Impulzív vásárlás volt, sajnálom, hogy előtte nem néztem meg a véleményeket :(

googles

2017. szeptember 13.

Sok pénz kidobása, semmit nem használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Sok pénz kidobása, semmit nem használ.

zahraa

2017. április 5.

Az illata isteni, de kb. ennyit tud. Sotet ruhakon sajnos foltot hagy, nekem emiatt kuka.. nalam nem volt izzadasgatlo hatasa, csak szagot fedett el, emiatt semmi ertelme hasznalni szerintem..

SKarina

2016. augusztus 9.

Borzalom. Pénzkidobás. Ettől csak büdös lesz az ember, és izzadást sem gátol. Ketten teszteltük,1-1 hét után a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

peque

2016. június 26.

Már több éve használom, és bár közben más márkák alumíniummentes dezodorait is kipróbáltam, végül mindig visszatértem ehhez. Kellemes (nem túl erős) citrusos illata van, az alumíniummentes kategóriában eddig a leghatékonyabb általam próbált dezodor. Bár nem olcsó, napi használat mellett is igen sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

tkati

2014. december 20.

Nemrég vettem, felbuzdultam azon, hogy a férjem Verdon stiftje milyen tartós és jó. A tapasztalataim azonosak. Finom citrusos, kissé édeskés az illata, habár én kifejezetten szeretem a citrusos illatokat. Hónaljban nem hivalkodó, enyhén érezhető az illat, nekem a nap végéig kitart. Az izzadtságot nem szünteti meg, de a szagot igen. Nem csak elfedi, egyszerűen nincs. A bőröm hónaljban nem érzékeny, ez a termék sem okoz problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromverbéna virágos végének, levelének, illetve szárának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, illatosító hatású összetevő. Az EWG szerint az összetevő allergizáló hatású lehet.