L'Occitane

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2015. július 23.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Ez a friss és könnyű Citrus Verbena kézápoló gél a bőrbe olvadva hidratál, az organikus Provence-i verbéna és a napsütötte citrusgyümölcsök lágy illatát hagyva maga után.

Amadea

2018. február 23.

Így jár az, aki hirtelen felindulásból vásárol. Alkohol, egy ilyen drága krémben, most komolyan...
Az illata erős citromos, nekem tetszik. Az állaga fehér gél, könnyen beszívódik, ami pluszpont lenne, ha kellően hidratálna is, de sajnos nem. Egy másik krémhez keverve használom, így el fog fogyni, de biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

panelli

2017. augusztus 23.

Ez a gél sajnos nem győzött meg, pedig az illata alapjàn nagyon vàrtam màr, hogy végre hasznàlhassam. A géles àllagot alapjàraton szeretem, de ennél a terméknél sajnos valahogy nem lett ez jól összerakva. Bekenve először ragacsos lesz, aztàn fura filmréteget képez a bőrön. A hidratàló hatàsa semmi extra, àtlagos. Többet vàrtam egy ilyen viszonylag dràga krémtől...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 23.

boglarka88849

2017. június 10.

Én az alapján választottam ezt a fajta kézkrémet, és nem mást a l'Occitane-tól, mert ebben az egyetlenben nem találtam szilikont, a gél állaga miatt. Az illata friss és kellemes, érezni még egy ideig a bőrön, miután használta az ember. Viszont hatásra inkább szárít, mint hidratálna vagy ápolna. Nagyon szomorúvá tett emiatt, a tiszta Shea vaj még mindig a legjobb a száraz kezekre. Nagyon akartam szeretni, de sajnos ez a kis mennyiség sem tud elfogyni nálam. De az illata és az összetevői miatt egy erős 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

zsuzsoka0925

2016. május 4.

Isteni finom illata van, ami tényleg elég hamar elillan.
A hatása is gyengébb mint a társaié sajnos.
Viszont más márkák kézkrémjeihez képest még mindig kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Isteni finom illata van, ami tényleg elég hamar elillan.
A hatása is gyengébb mint a társaié sajnos.
Viszont más márkák kézkrémjeihez képest még mindig kiemelkedő.

szeliger

2015. július 24.

Fehér, könnyű állagú krém. Friss citromos illat jellemzi, ami nem tart sokáig, hamar elillan. Hidratáló hatása szerintem gyenge, felvitel után a kezem ragacsos egy ideig és a tenyeremen kukacosodik, ahogy összedörzsölöm. Úgy gondolom, hogy határozottan az egyik legvacakabb kézkrém a cég kínálatában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol