Best of Beauty 2019

L'Occitane

Ár:   13 900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: marek.adrienn, az összetevőket feltöltötte: aszparágusz, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   13 900 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A L'Occitane a mandula alakformáló tulajdonságát használja ki ebben a formulában, mely természetes hatóanyagok hatásos koncentrációját tartalmazza. Ez a friss gél mandulafehérjét, feszesítő mandulakivonatot és szilíciumot tartalmaz, melyek együttes kombinációja feszesíti és tónusosabbá teszi a testet. A szabadalmaztatott hatóanyag csökkenti a narancsbőrt, így a bőr feszesebb és simább lesz. A második szabadalom, a mandula- és rózsarügy kettőse láthatóan formálja a test sziluettjét.

Timitami

2017. május 3.

Mintát használtam el belőle, amely két használatra volt elég. Szóval a feszísítő hatás meg egyéb luxusok nem jöttek elő, de az illata az valami mennyei. Finom mandula és virág egyvelege, szolid, mégis intenzív illat. Szép, sima bőrt csinált, kellemes tapintásút, de azért olyan boros az ára, hogy a teljes kiszerelést biztosan nem veszem meg, pedig én szeretem a Loccitane-t. Egyébként kenés közben szépen beszívódik, azonnal lehet testápolás után öltöködni. Kellemes állagú krém ez, ha fele ennyibe kerülne, akkor talán megvenném, mert az illata az valóban páratlan. 4 csillagot minden bizonnyal megér. Többet azért nem merek adni, mert az egyéb tulajdonságait - mint feszesítés, shaping - nem tudtam kitapasztalatni, így nem tudom, hogy ezeket tudja-e hozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 3.

erika4.kovacs

2014. június 19.

Elképzelhetõ, hogy életem eddigi legjobb feszesítõ testápolója. Hidratál? Remekül és gyorsan beszívódik. Feszesít? Mi az, hogy! Már lsõ alkalommal tapasztalható. Illata? Valami istenien friss. Én kombinálom ugyanennek a termékcsaládnak a cellulit control lotion-jével, úgy értve, hogy azt használom inkább fenék, comb...stb. narancsbõrrel küzdõ testtájakra, és ezt a feszesítõ testápolót a többi részen. Mindkettõt bemasszírozom ahogy idõm engedi, de ha rohanásban vagyok és csak bekenni jut idõ, akkor is gyorsan tudok öltözni, mert a krémek nagyon gyorsan beszívódnak és nincs ragacs csak selymes, jó illatú bõr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

marek.adrienn

2014. március 28.

Ma fogyott el, és nagyon megszerettem. Tökéletes friss illatú gél, amely gyorsan szárad. A bőröm látszatra is szebb, simább, egy kicsit lehet hogy feszesebb is, de azért a narancsbőrrel nem tud megküzdeni. Az is igaz, hogy nagyon lusta vagyok kenegetni a testemet, lehet ha lelkiismeretesebb lettem volna, akkor jobb lenne az eredmény is. A gyártó szerint legalább 1 hónapon keresztül, napi kétszer kell használni a teljes testfelületen. Masszírozni a bőrbe alulról felfelé, kezdve a lábakkal, majd a fenék és comb következzen, végül pedig a has környéki terület. Nekem erre abszolút nem volt időm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Butylene Glycol, Menthyl PCA

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!