L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ljudmilla, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Ez a szappan növényi habzóalappal készül, hogy gyengéden tisztítsa és illatosítsa a kezet és a testet. A csinos "virág" formájával dekoratív eleme fürdőszobájának.

Hajnal_ka

2015. július 17.

Ajándékba kaptam, és nagyon szeretem. Ritkán használok szappant, de ha mégis, akkor csak ezt. Mesés illat, jó habzás, engem levett a lábamról, mint a márka termékei általában. Csak ne lenne olyan drága.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

Someone92

2015. május 16.

Ajándékba kaptam ezt a szappant és nagyon szeretem. Jól tisztít, nem szárít és nagyon jó illata van, de tényleg nem tartós. Én nem venném ennyi pénzért újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

picur002

2015. május 16.

Kézmosásra használom, az illata kellemes és szárító hatást sem tapasztaltam. Nem kell sokáig dörzsölgetni, hogy kellő mennyiségű szappan leoldódjon róla, így lassan is fogy. Aki szereti ezt az illatot annak szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

aidanne

2014. december 14.

Nagyon szeretem.Elég rossz bőröm van, érzékeny száraz néhol zsíros...szóval igaz az illatába beleszerettem gondoltam nem lehet rossz, hisz a mandulás szappanjával már levett a lábamról. Az illat nem sokáig tart az igaz, de szárítani sem. Én egy cseresznyevirágos testvajjal kenem magam utána ( nem L' occitane mert az megfizethetetlen :-( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 14.

lumiukko

2014. augusztus 3.

Kicsit enyhe az illata, lehetne erőteljesebb, és sajna a bőrön nem marad meg. Jól habzik, és mivel keményebb állagú, nagyon lassan fogy még annak ellenére is, hogy milyen picike. Se szárító, se tápláló hatását nem tapasztaltam. Semmi extra, egynek jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.