L'Occitane

Ár:   3850 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 1.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

"Pálmaolajmentes szappanjába immortelle, bazsalikom, ciprus, eukaliptusz és faggyúfa olajesszenciák felhasználásával, hogy megmutathassa általa a provence-i esti levegő puhaságát és életörömmel teli hangulatát."

Szofi22

2020. június 26.

Egyből amint megszagoltam magával ragadott ... nem is tudtam a nap végén mi az, ami ennyire a fantáziámban maradt, míg rá nem jöttem, hogy ez a szappanka! Már be is szereztem, imádom! Tökéletesen illatosítja a fürdőszobát is! Simán tenném szekrénybe is ruhaillatosítóként!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.