L'Occitane

Ár:   34 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. november 16.

Ár:   34 700 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

2018-as megjelenésű női illat, amelyet a provence-i éjszakák hangulata inspirált.

Parfümőrök: Calice Becker, Nadège Legarlantezec és Shyamal Maisondieu

Fejjegyek: bergamott, rózsabors, ánizs

Szívjegyek: méz, levendula

Alapjegyek: agarfa (oud), vanília, olibanum

lauran

2019. szeptember 19.

Update: 2019
A nyári "leárazáskor" vettem meg, csekély 100 Eurónak megfelelő összegért. A nyár folyamán ott pihent a szekrényben, néha esténként otthon használtam. Most a hegyekben pihenek, elég hideg van, és zajlik a tesztelés. Eredmény: kezdetben karamell, cukor, citrommal, nagyon La vie est belle hangulat, aztán kb. 2 óra múlva finom vaníliás, meleg, puha, Addict feeling. Oud sehol... De itt, ezen a ponton jön az érzés, hogy mégsem bánom a vásárlást, és hogy van remény arra, hogy gyakran fogom használni. Aztán később jön egy enyhe oud, füst, de végig puha, finom. Tartóssaga nagyon jó, hatósugara közepes, két fújással inkább intim, de érezhetően ott van, körbeleng, melengető.
Igazából nem sok új a nap alatt, nagyon tudtam volna élni nélküle, de már itt van, szeretem. Marad, és kiváltja az Addict illatot, ami reformulálva úgysem mond már sokat.

A sima Terre nem tetszett, de ez... ez egy csoda. Persze, ott van benne napjaink édes illatvilága, de mégis más, mélyebb, komolyabb, bújós, finom. Tömjént érzek, és nem tudom kiverni a fejemből. Rettenetesen drága, és csak 90 ml láttam. Racionálisan nem szabad ennyit adni érte, nem niche ház. De lehet, hogy nem bírom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Update: 2019

googles

2019. január 17.

Update: lepontozom. Tobbet kellett tesztelnem es tobb hofokon. Legutobb kifejezetten csak az oud dominalt benne, szamomra tul eroszakosan. Ezert -2 pont, mar nem nyugoz le annyira.

Finom téli gourmand illat, az eredeti Lumière-re hasonlít jobban, de fűszeresebb, téliesített. Azt hozza, amit vártam tőle.
90 ml-s kivitel van csak és 35ezer körüli, de igazán nem tudom, mit képzeltem, ez a l'Occitane 😕🤣

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.