L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. május 9.

Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

Fejjegyek: bergamot, rózsabors, illatos ábelfű

Szívjegyek: szeder, csipkebogyó, csalán, zsálya

Alapjegyek: kasmír, pézsma, búza, fű, méz, tonkabab

Ár: 2890 ft + ptk , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: új, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után küldöm
L'Occitane Herbae mini eladó
Ár: 2450 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

betti111

2020. augusztus 28.

Idén nyaron kaptam egy üveggel és nagyon szeretem<3 Egyaltalan nem mű, sem szintetikus illat, en érzem benne a provence-i mezőket, nalam a zöld, harsogó friss pazsitfű illat dominal, idovel érdekes, hogy rajtam atmegy egy nagyon nőies viragos illatba:)), ez a legjobb része. Mindig felvidit es tényleg sokáig érzem, volt hogy este is megejegyeztek a reggeli fújást. <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Lorena

2020. július 20.

Harsogóan zöld, friss, kánikula illat. Reggel magamra fújom, és egy rohangálós, 32 fokos nap végén is begyűjtöttem vele bókokat. Napkozben meg-meg magamon is az illatát, ami boldogsággal töltött el. Energiát adó illat. Estere, alkalomra nem ezt választanám, a nőiességnek az a szintje hiányzik belőle, de arra van más illatom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

isabelle007

2020. március 6.

Jöttem felpontozni.A maga kategóriájában nagyon jól sikerült természetes illat.Folyékony energia és nagyon tartós.Hódítani nem ezt választanám,de a hétköznapokra szuper.Érezni rajta,hogy minőségi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

6vilag

2020. január 15.

A lányom kapta a barátjától, persze nem bírtam ki, muszáj volt kipróbálnom. Az volt a legjobb benne, hogy nem is ismertem, mások véleménye még nem befolyásolt, tisztán csak a saját érzésemre hagyatkozhattam, mikor kérdezte milyen.
Rajtam nem édes, nem mézes, még csak nem is citrusos. Friss illat, de inkább balzsamosan, /gyógy/növényesen. Nekem nincs benne semmi bántó.
Nagyon elegáns és egyben minimalista, lineáris illat.
A tegnap délutáni fújás pontosan ugyanolyan ma is rajtam (12 óra is eltelt már), még intenzitásra is, tehát brutál tartós.
Szerintem nappali, de esti alkalmakkor is simán megállja a helyét. Nem sexy illat, de ropogósra vasalt ing és farmer, intellektuális köntösben.
Csak azért adok 4 csillagot, mert nem az enyém, és nem lesz módom, nap mint nap tesztelni, de viszont be fogok menni a boltba és körülnézek leárazáskor...hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 15.

Nagyon elegáns és egyben minimalista, lineáris illat.

googles

2019. december 25.

Nagyon sajnalom, mert ez az illat mufajilag es szinben es marketingben tokeletesen az en illatom lehetne. Igy vartam, hogy tetsszen is. De valami elmondhatatlanul borzalmas. 😲

Illata a gonosz Bomb furdobomba maci illataval azonos, akit mar bezacskoztam otthon es szamuznem a teraszra, annyira elviselhetetlen a szaga. (Most kaphato, kisebb meretu macis kis furdogolyo vagy mi).

Halisten az Occitane megvalositotta ezt a szornyu szagot parfumben.
Savanyu, meghatarozhatatlan szag, nem fuge, nem rebarbara, de valami roppant zavaro katyvasz. Ezert jo, hogy nem vallalok be vakvasarlast (1x vallaltam, az se jott be sajnos).

Mennyire orultem volna egy jo "zold" illatnak pedig! Szomoru vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 25.

Halisten az Occitane megvalositotta ezt a szornyu szagot parfumben.

Mennyire orultem volna egy jo "zold" illatnak pedig! Szomoru vagyok.

Pomelo

2019. szeptember 14.

A legtartósabb friss, nyári illat, amivel valaha dolgom volt. Az illata nekem nem annyira vadvirágos, füves, ahogy eladják, mint inkább limonádés, citrusos, mégis gyümölcsösen édeskés is egyszerre. Nagyon szerettem a nyári reggeleken magamra fújni, és még este is érezhető volt. Az üvege letisztultsága és természetközelisége is hozzáad az élményhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

tsibus

2019. július 5.

Hatalmas csalódás. Ennyi pénzért harmatgyenge, egy pillanat alatt elillanó illat. Kizárólag azért kap 2 csillagot, mert tetszik az illata. Egy ilyen neves és drága márkától sokkal többet várnék. És sajna pont ezt az értékelést kapja a másik L'Occitane illat is, amit kipróbáltam. Gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

stylo

2019. május 21.

Jujj. Ez most nagyon nem sikerult. Annyira zold, hogy zoldebb mar nem is lehetne. Fu, zoldsegek, salatak. Foleg salatak. Ezek jutnak eszembe. Spenot....ilyesmik. Csak ki akarja ezt magara fujni? Nagyon vegan, nagyon back to the nature csajokon esetleg szoba johet, egy szepen kifejlett honaljszorrel, szigoruan. Bar ketlem, hogy ok lennenek a celkozonseg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

grund

2019. május 19.

Nagyon-nagyon enyhén érezni egy kaszált rét illatát (imádnám), csak sajnos belefulladt a savanyúcukros, szedres, agresszív körítésbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

senskin

2019. április 28.

Nekem maga az illat tetszik, de szerintem sem parfümnek való. Illatosítónak, öblítőnek...de hordani nem hordanám, valamiért túl zöld és tisztaságillat nekem. Attól függetlenül van benne valami, ami miatt mégis bejön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)