Best of Beauty 2019

L'Occitane

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brunette, Módosítva: 2013. július 14.

Ár:   15 900 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Immortelle kivételesen hosszú élettartamú virág: sohasem hervad el, még leszedése után sem. Tudományos kutatásunk eredményeként, az új Precious Serum minden egyes üvegében több, mint 1000 virág szabadalmaztatottan öregedésgátló erejét koncentrálódik. Könnyű textúrájú formulája a kollagén 3 legfontosabb fázisában közreműködik: termelés, védelem és helyreállítás.*  Az eredmény: a ráncok, akár a mélyráncok is, már 4 hét alatt is láthatóan kisimultak a nők 74 %-ánál.

csylvie

2019. május 7.

Elhasználtam egy egész üveggel. Kb a felénél jártam, amikor látványosan feszes lett az arcbőröm. Sajnos pont akkor ittam a kollagént is, úgyhogy az is közrejátszhatott, de alapvetően jobb, mint mondjuk a Lancome hasonló típusú széruma. Bársonyos érzet, könnyű felszívódás. Újra vásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Ugyanaz mint a krémje. Eltömítette a pórusaim és pattanásos lett a bőröm. Amikor lecseréltem, többé nem volt ilyen problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

skin

2018. április 10.

Könnyed vízes gél szerű szérum. Az illata engem a frissen vágott fűre emlékeztet. Nagyon gyorsan felszívódik ,könnyű eloszlatni a bőrön.
Használható reggel és este is. Nem fogy túl gyorsan így megéri az árát. Én szkeptikus vagyok a nagy ígéretekkel szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 10.

Timitami

2017. április 29.

Mintát használtam el eddig ebből a szérumból, 4 alkalomra volt elég, ha ügyesebben nyomom a kistasakot, 5 alkalomra is elég lett volna. Kellemes állaga van, nem fehér, de nem is kifejezetten áttetsző folyadék, olyan fátyolos. Könnyen elkenhető az arcom, homlokon. Illata kellemesebb, mint a hozzávaló krémnek. Nagyon szép sima, fiatalos, matt tőle a bőr. Gyorsan beszívódik, könnyedén lehet rá krémezni. Reggel is, este is haszáltam, reggel a kék Immortelle nappali krémet, este ugyanennek a krémnek az éjszakai párját kentem fölé, és hát ragyogó, fiatalos, egészséges lett tőle a bőröm, olyan, mint sok évvel ezelőtt volt. Hogy ráncok ellen hogyan hat, azt ennyi használatból nem tudom megmondani, a kollagéntermelés szintjét se tudom mérni, de kétségtelen, hogy látványra és tapintásra is puhább, simább, szebb, fiatalosabb a bőröm tőle. Egyetlen dolog tart vissza attól, hogy megvegyem, az ára. A krémekre beruházok, de ha a szérumot is megvenném, az már sok lenne a pénztárcámnak. Ettől független a szérum 5 csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 29.

zahraa

2017. április 5.

A texturaja nekem idegen, de gyorsan beszivodott, szepen el lehetett oszlatni, es nagyon matt feluletet adott, kiszaritas nelkul. Nekem nagyon bejott, minta eleg volt belole, megvenni csak azert nem fogom, mert nincs nagy szuksegem ra, csak ki akartam probalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

SBarbara

2017. március 22.

Beszívódik, pihentebb a bőröm, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Beszívódik, pihentebb a bőröm, de semmi extra.

relaj

2017. január 17.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ugyanezek a tapasztalataim. Bár én másik arcápoló krémet használtam hozzá, nem amit ajánlottak, de nem hiszem, hogy ezzel csökkentettem volna a hatékonyságát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

brunette

2013. július 5.

A gyártó szerinti alkalmazása nappal vagy éjszaka, tiszta arcra és nyakra a Precious Cream használata előtt, és ezzel növelve az öregedésgátlás hatékonyságát. Egyelőre mintákban használom, az eddigi tapasztalataim: könnyen, nyomtalanul beszívódik, a bőr tapintása kellemes, reggeli órákban szem körüli rész kisimultabb, de más változást egyelőre nem észleltem. Időnként jelentkezem update-tel, ha már többet tudok mondani a szérummal kapcsolatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 5.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol, Butylene Glycol
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Tocopherol

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.