L'Occitane

Ár:   14 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anita, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   14 200 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

Létezik egy Mediterrán legenda egy gyönyörű nimfáról, akit Peóniának hívtak. Egy féltékeny isten ezerszirmú virággá – Peóniává változtatta.

Azóta a szépségnek ezen szimbóluma minden tavasszal kápráztató színekkel és illatokkal tündököl. A Pivoine Flora Eau de Parfum rabul ejt a szirmok szívének intenzitásával. A nőiesség igazi elixírje, a parfümben keveredik a Peónia finomsága a Magnólia érzékiségével egy elbűvölő virágos, fás jegyes illatban. A Pivoine Flora Eau de Parfum Peónia kivonatot tartalmaz, mely a kelet-franciaországi Drôme térségből származik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

betti111

2020. augusztus 28.

Az illat maga finom, természetes rozsaillat, lehelletnyit oreges szerintem, de semmi szintetikus nincs benne. Az egyetlen gondom a tartossaga, gyakorlatilag ropke fel ora múlva mar egyaltalan nem erezni. Ar érték aranyban ez nem elfogadható. Maximum eau de toilette tartósság, talán még annyi sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

NovakneViki

2018. november 1.

Általában nem rajongom a virágos illatokért, de ez az egy kivétel. Ebben nem egy egész virágcsokor található, hanem csak stílusosan egy de annak határozott illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 14.

Kellemes kis parfüm a mindennapokra. Talán csak átcsomagolásra került, legalábbis amikor vásároltam, ezért volt féláron. De ez is már kb. 4 éve lehetett... Nem tolakodó, inkább visszafogott és semmiképp sem tucat-illat. Olyan kis finomság, ami jó, hogy velem van, manapság meg különösképpen, amikor nem vagyunk elkényeztetve az új illatok terén. Jönnek az új illatok rendre, de sajnos mégsem nyűgöznek le. Valóban nem különösen tartós, ezért jó, ha magunkkal visszük, mert nem árt nap közben is néhány fújással emlékeztetni magunkat, hogy mit is fújtunk reggel magunkra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nap

2017. július 22.

A legjobb illatú parfüm, amit valaha használtam. Kellemes, üde, természetesnek ható peóniaillat, ami annyira diszkrét, hogy hétköznapra, de ünnepi alkalmakra is el tudom képzelni. Egyszerűen jobb a közérzetem, ha magamra fújom. Tény viszont, hogy az illata nem annyira tartós, napjában legalább kétszer érdemes újrafújni. Ehhez képest viszont meglehetősen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

googles

2015. július 18.

Ma fedeztem fel ezt a csodat. Imadom! Ugy tunik, szeretem a peonia illatat. Ujra fogom probalni, tenyleg hamar elillan-e es van-e barmi bajom az alapillattal. Szerintem nem lesz gond :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 18.

Maeve

2014. november 7.

Rajtam tartós az illata, de nem tetszik annyira, mint a többieknek. Nem rossz, de szerintem egy árnyalatnyit egyszerűbb illat, mint amit ennél az árkategóriánál várnék. Nagyon szeretem a peóniát, ezért nagyon vágytam már erre a parfümre, de őszintén szólva kicsit "olcsó" az illata. Nem volt az a katarzis, mint az Allure-nél, a Chloénál, vagy a Ralph-nál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 7.

gilda007

2014. május 31.

Nagyon szeretem az illatot, mert nagyon szeretem ezt a növényt is. Fújkálom is rendületlenül magamra, mert sajnos nem tartós. Jó érzést kelt bennem, felüdít, de csak annyira találom tartósnak, mint egy testpermetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

encimokus

2013. február 26.

Nekem nem ezek az összetevők vannak a dobozon, legalább háromszor ennyi. Maga az illat virágos, rózsás illat, rajtam egy fújás is fél napig érződik. Nem az olcsó kategória, de sokáig elég lesz, az biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 26.

Csipike

2012. szeptember 13.

Finom, romantikus virág illat, rajtam tartós, persze nem annyira, mint szintetikus társai, de ezt nem is várom el, de ennek az összetevői miatt legalább nem kell aggódnia senkinek. Én inkább tavaszi, nyári illatnak érzem, én őszre mást keresek. Nem ő az igazi, de azért nem rossz illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

bellyuss

2012. szeptember 10.

Én most használom ezt a parfümöt pár hónapja, de sajnos az illatát inkább csak az üvegnél érezni mint magamon.... pedig nem egy "lepkepukknyit" fújok magamra :) szerintem még egy órát se bír ki az illat, legalábbis mire a munkahelyemre beérek már senki nem érez rajtam semmit belőle :( fura

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Geraniol
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Illatos bazsarózsa kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.