L'Occitane

Ár:   5450 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Peónia alkoholmentes bőrtökéletesítő arctonik tökéletes befejezése az arctisztítás folyamatának. Hidratálja és felfrissíti a bőrt, Peónia bőrtökéletesítő kivonatnak köszönhetően pedig puhítja és tónusossá teszi az arcot, felfedve annak természetes ragyogását.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

luci_i

2021. január 3.

A hozzá tartozó krémmel volt egy csomagban. Párszor használtam, próbáltam szeretni de nem ment semmit nem érzek és ragad is , így hát azóta is az asztalomon porosodik, nincs szívem kidobni de soha nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

senskin

2019. május 1.

Nekem bevált. Még az esti hidtatálás előtt áttörlömaz arcomat. Reggelre szépen összehúzza a pórusokat, puhítja a bőrt. Amit ígér, azt betartja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

CeCeDrake

2018. december 20.

2018. 12. 20.
Nagyon gazdaságos, sokáig elég. Egy évben 2 db fogy el. Én nagyon megszerettem, jóleső érzés a bőrömnek és hatása is van.

2017. 12. 10.
Tetszik az illata, mint a rózsavíz.
Hidratál is, felfrissíti a bőröm. A funkcióját ellátja. Önmagában nem világmegváltó, de hasznos termék, beilleszthető minden rutinba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

2018. 12. 20.

2017. 12. 10.
Tetszik az illata, mint a rózsavíz.

NovakneViki

2018. november 1.

2017 december 28.:A L'occitane novemberben rendezett facebook játékán nyertem ebből egy flakonnal. Elsőre úgy terveztem, hogy elteszem és ha elfogyott a körömvirágos tonikom, akkor nyitom csak ki, de így télen a körömvirágos tonik használat után feszülő érzést hagyott, ezért gondoltam kipróbálom ezt, ha már nyertem.
Teljesen beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Ez a fajta tonik sokkal nyákosabb, sűrűbb, mint az átlag tonikok többsége, a feszülő érzés sikeresen elmúlt a használatával.
Az illata nagyon kellemes.

2018 november 1.:
Nyár végére fogyott ki a flakon, furcsa, de a sűrűbb állag a flakon végére mintha eltűnt volna. Viszont a bőrtökéletesítés megmaradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Az illata nagyon kellemes.

2018 november 1.:

tzs

2018. szeptember 14.

Jó, hogy csak kis kiszerelést vettem, mert bár kellemes érzés, amíg áttörlöm vele a bőrömet, frissít is, nem is szárít... de olyan ragacsos réteg marad utána, ami számomra elviselhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

ervilia

2018. február 18.

Peóniás arckrémmel együtt használom, viszont a krémhez képest, nem vagyok meggyőződve a hatásáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Nessy

2017. október 4.

Az arclemosót 5 csillagra értékeltem, a tonikban nem vagyok biztos. Kellemes érzést nyújt, nem irritál és frissít, de azt gondolom a használata nélkül sem romlana a bőröm állapota. Finom illat és igényes kivitel jellemzi....de tényleg semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

zahraa

2017. április 14.

Valamiert a borom nem viseli el, pedig a termekcsalad kremjet es szerumjat is hasznalom, de azokkal teljesen ki van bekulve. Piros lesz a borom, irritalja, azonnal le kell mosni. Penzkidobas, csalodas... Probaltam higitva hasznalni, de nem hianyzik hogy ki is pattogjak tole, ugyhogy annyiban hagyom, megbosszulom egy szerencsetlen kis csillaggal, de annyit sem er.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

szeliger

2017. április 13.

50 ml kisebb kiszerelést kaptam vásárlás mellé ajándékba még tavaly. Nem szerettem ezt a tonikot, egy év alatt sem sikerült elhasználni a nem túl nagy mennyiséget. Többször is nekifutottam, de ahelyett, hogy javított volna a bőröm állapotán, inkább csak gondot okozott. Felvitelt követően enyhe csípő érzés, időnként az orrszárnyak mellett pirosodás. A szalicilsav eléggé hátul cammog az összetevők között, mégis arra kell fognom a dolgot, semmiféle kémiai hámlasztást nem visel el a bőröm. Egészen kevés maradt már csak benne, fel is adom, megy a kukába, viszont se lássam, nekem egy forintot sem érne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 13.

EvaCs

2017. március 27.

Szettben vettem a micellás lemosóval és az arckrémmel, de nekem ő semmit nem csinál.. A sminklemosó zselét imádom, az arckrémet is de ez a tonik.. Biztosan nem fogom újravenni. Bár lehet hogy én csinálok valami rosszul de tényleg nem látok semmiféle "ragyogást".. Azért elhasználni el fogom de inkább a peóniás arcradírt szeretném kipróbálni, maga ez a vonal nagyon tetszik..
A csomagolása az 5-ös, mint minden L'occitane terméknek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 27.

A csomagolása az 5-ös, mint minden L'occitane terméknek..

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Illatos bazsarózsa kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.