L'Occitane

Ár:   4250 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peto.kittus, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Roses et Reines bársonyos tusfürdő finoman olvad bőrébe,miközben gyengéden tisztítja, miközben elegáns rózsaillatba burkolja. Bőrét finom, bársonyos és virágos illattal vonja be, amely a grasse-i, a bolgár, a marokkói és a török rózsák kivonatát ötvözi a Haute-Provence-i rózsakivonattal.

A Roses et Reines kollekció hideg abszorbcióval kinyert rózsakivonatot használ, mely hagyományos eljárást a L'OCCITANE kutatócsoportja tette innovatívvá. A legfrissebb rózsaszirmokat olajba mártják, hogy így telítődjön a rózsa természetes illatával gyümölcsösebb illatot eredményezve.

ritazsofia

2018. november 7.

Az illata és az ára sem tetszik kifejezetten, de ajándékba kaptam, így elhasználtam. Szerintem semmi különös hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Aquariusgirl

2018. augusztus 26.

Ajándékba kaptam a testápolóval együtt. Korábban nem voltam nagy rózsaillat fun, de ez nagyon kellemes. Viszonylag hosszú ideig megmarad az illata, nem szárít, de tisztít, egyszóval. imádás. Az ára, az nálam túl van a tűréshatáron, biztos nem veszek ilyet, de nincs szívem az ára miatt csillag elvonással bűntetni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

szeliger

2018. augusztus 26.

Nagyszerű rózsaillat, nagy kedvenc. Tusfürdőként jól teljesít, finoman habzik, az illata meglehetősen tartós. Testápoló jól jön utána, ettől függetlenül nálam ötcsillagos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

isabelle007

2018. február 13.

Nagyon jó illatú, jól tisztít és gyönyörű a csomagolása. Lányom hajat is szokott mosni vele, napokig megmarad az illata és sokkal selymesebb lesz tőle a haja. Egyetlen negatívuma az ára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Juuice

2017. július 1.

A legtöbb tusfürdő amit próbáltam zuhanyozás után max 1 óráig volt érezhető. De ez még tovább bírja, és ami óriás plusz pont, hogy ezek a nagyon jó illatú tusfürdők nem tisztítanak és nagyon szárítanak, de ez nem. Tisztít, hidratál, és utána illatozom én is és a fürdőszoba is :) van hozzá valö testápoló és kézkrém, azokkal kiegészülve tökéletes a végeredmény!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Nymphae

2017. május 26.

Intenzív és finom rózsa illatú termék. Sokáig érzeni az illatát.
Mindig a testápolójával együtt használom.
Ez a kedvenc tusfürdőm a márkától. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Intenzív és finom rózsa illatú termék. Sokáig érzeni az illatát.
Mindig a testápolójával együtt használom.
Ez a kedvenc tusfürdőm a márkától. :)

erynis

2017. január 15.

Ez a rózsaillat nekem nem nyerte el a tetszésemet, egy tusfürdőért én biztos nem fizetnék ennyit (ajándékba kaptam), semmi extra hatást nem igazán éreztem, semmi extra előnyét, amíg használtam. Szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

peto.kittus

2015. augusztus 3.

Mennyei rózsa illat ami az egész fürdőszobát betelíti. Krémszerű gél amit ha elkezdesz használni nem bírod abbahagyni. 75 ml tömör imádás. :)
Csak kevés.. :( :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Csak kevés.. :( :D

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Alpha Glucan Oligosaccharide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Színezék. Lilás piros.