Best of Beauty 2019

L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: pofi89, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2017. január 4.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes eredetű növényi formula 5 esszenciális olajjal és búza proteinnel. Ez a sampon segít megnyugtatni az érzékeny vagy irritált fejbőrt, valamint visszaadja a haj eredeti puhaságát. Lágyan tisztítja a fejbőrt, és azonnal enyhíti az irritációt és kellemetlen érzést. A fejbőr azonnal egészséges és komfortos lesz, erős, gyönyörű hajat biztosít.

Bettiky

2017. június 26.

Kellemes illata van, utazó kiszerelésben próbáltam, így hosszabb távú hatásairól nem tudok nyilatkozni, ezen rövid idő alatt nem tett csodát a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Sofia1

2016. január 10.

Én nem tudom mit tesznek a L'occitane samponokba, de ez a termék is olyan szinten viszketőssé tette a fejbőrömet, megőrülök tőle. Ilyen durván gyógynövény szaga van az egésznek, zsírosítja a hajat, nagyon agresszív termék, ahhoz képest hogy érzékeny bőrre van. Imádom a L'occitane-t, de sampont nem tud készíteni, mint ahogy a Body Shop sem :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

noemi90

2015. február 7.

A világ legjobb samponja!!! Az illata maga a csoda, a hatása pedig elképesztő, nagyon puha lett a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 7.

kató

2014. szeptember 9.

Nekem nagyon bevált. Semmitől nem volt még ilyen selymes a hajam, egyáltalán nem irritál (pedig sok mindentől viszketek, korpásodom).Valamilyen okból a samponjaik közül ez van a leggyakrabban leárazva (én kétszer is -50%-kal vettem). Úgy mondom, hogy nagyon jó, hogy két teljes flakont elhasználtam.
Update: gondolom, azért volt olyan sokszor leárazva, mert megszüntették ezt a vonalat :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

marta.kisasszony

2014. augusztus 25.

Tenyleg borbarat, kellemes illattal, viszont masnapra mar nehezen fesulheto a hajam, hiaba hasznaltam balzsamot (igaz, nem a hozza tartozot). Bar nem igerte, megdobta a hajam, jo kis extra volument adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

ufonyuszi

2014. augusztus 23.

Nagyon jó kis termék. Az egyik Kolléganőm hívta fel rá a figyelmemet, mivel előtte sajnos egy syoss termék teljesen kikészítette a fejbőrömet. Elsőként egy kis kiszerelést választottam, aztán két nagy flakon is elfogyott. Tényleg nagyon jó, igaz drága, de nekem a nagy kiszerelés kb. fél évig kitartott, és így visszaosztva már nem is annyira megfizethetetlen az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

lolka75

2014. január 26.

Reptéren vettem ősszel, amikor egy már út közben konstatáltam, hogy a kedvenc samponom otthon maradt. Sajnos nekem nem jött be: nagyon szárította a hajamat, a fejbőröm meg zsírosodott. El se használtam a kisflakont. Az illata egyébként mennyei lett volna, de ezen kívül nem tudok sok pozitívumról beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

Guttmann Natasa

2012. november 20.

Az utolsó szomorkás időszakomban a L'Occitane oldaláról kezdtem boldogító termékeket rendelni.
A végösszeg nem tűr billentyűzetet, de lényeg a lényeg: teli lettem termékmintákkal.
Ezt a kis drágát elsők között kaptam kézbe.
Nem mondok újdonságot: fullos gyógynövény, virágoskert illata van. Nagyon-nagyon finom. Gyöngyházfény szín híg krém, könnyen eloszlatható.
A tisztítóhatása nem egy Tigi, de kétszeri használat mellett kein Problem.
Köztudott, hogy az olajok jót tesznek a bőrnek, a hajnak. Utána csak a puha, természetes fényű, illatozó hajkorona marad. Balzsam nélkül!
Meg fogom vásárolni a nagy kiszerelést. Vélemény-véglegesítés: már két nagy termék büszke tulajdonosa vagyok. Többen megjegyezték, hogy milyen szép a hajam... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Ezt a kis drágát elsők között kaptam kézbe.
A tisztítóhatása nem egy Tigi, de kétszeri használat mellett kein Problem.

pofi89

2012. június 4.

Sajnos csak mintám volt belole, de ha a pénztárcám megengedné, mindig ezt használnám. Fantasztikusan jó illata van és utána csodaszép volt a hátkozépig éro hosszú hajam, még egy kis voroses fénye is lett tole. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.