L'Occitane

Ár:   7650 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anett76, az összetevőket feltöltötte: Andicska, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Mindennapi használatra alkalmas, kifejezetten száraz, roncsolt, festett hajra ajánlott. Ötféle (angyalgyökér, levendula, geránium, ylang-ylang és pacsuli) növényi illóolajat  és búzafehérjét tartalmaz.

zahraa

2017. április 12.

Mintakat hasznaltam ebbol, es a kondicionalojabol, az az 5db egy honapra is eleg lett volna, ha nem kell kidobni, mert annyira bebudositi a hajam. Nem tudom mihez hasonlotani, talan az allott szaghoz.
Szerettem volna szeretni, mert nagyon jo olajokat tartalmaz, es pont a hajtipusomnak lett volna megfelelo.
A szagot leszamitva, a masik negativum, hogy nagyon osszeallt tole a hajam, alog lehetett kifesulni, es mikor meglattam mennyi hajszalam veszett oda ettol, megfogadtam hogy azonnal kidobom, nem probalkozom vele tobbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

orsoy

2017. január 8.

Ez egy nagyon jó sampon, nekem bevált. Göndör hajam van ami alapból száraz és a festés miatt plusz ápolást is igényel. Ettől a terméktől csodásan hidratált lesz a hajam és az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Cicamama

2016. szeptember 30.

Nekem a legtöbb sampon és hajápoló nem válik be, a hajam göndör, gubancos, felül lapul, alul száraz. Így a samoonok vagy nem tisztítanak, vagy Helena Bonham Carterré változtatnak. Ez rendesen teszi a dolgát, tiszta lesz a hajam, és puha is. Az illata jó és a kiszerelése is praktikus. Az ára elég húzós, viszont az 500 ml kiszerelés több, mint egy évig elég nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Chrissy

2016. augusztus 18.

Egy nagy kiszerelésnyit elhasználtam, a balzsamával együtt. Nem ér annyit, mint amennyibe kerül. Nagyon kellemes az illata, nekem a luxus hatását keltette, de hát sajnos mesterséges illatanyagoktól kapja...A pumpás kiszerelése praktikus és kényelmes is. Nagyon szépen mutatott egyébként a kád szélén.
Nekem jól habzott a hajamon, bár nem kevés kellett belőle, hogy ha alapos hajmosást akartam végezni, márpedig mindig azt akarok :)
A hajamnak nagyon jó illata lett tőle, de nem lett sem extra puha, sem extra fényes. A legjobb hatását az illatával és a csodálatosan hangzó (5féle illóolaj) leírásával tette. Biztosan nem fogom újravenni, ennyiért (vagy kevesebbért) lehet jobb samponokat is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

blackberry

2016. április 10.

Az illatán kívül más pozitívumot nem nagyon tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Az illatán kívül más pozitívumot nem nagyon tudok mondani róla.

koskam

2015. szeptember 13.

Nagyon rossz termék, pár óráig puha a hajam, de ennyi, már másnapra mintha 2 hétig nem mostam volna hajat és nem habzik és mintha nem is mostam volna hajat olyan érzete volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Pannamari

2014. december 26.

Nekem abszolút nem száraz a hajam, inkább zsírosodik kicsit (bár ez relatív, én szeretek 3-4 napnál ritkábban hajat mosni), ezzel a samponnal egy hétig totál szép volt a hajam, nem tudom hogy hathat száraz hajra. Viszont annyira nem habzik, hogy az valami félelmetes, nagyon kényelmetlen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

Settenke

2014. január 10.

Sziasztok!
Olvasgattam a véleményeiteket és úgy döntöttem a jól bevált Syoss samponomról erre fogok váltani. Igazából azzal sem volt semmi bajom, egyszerűen meguntam. :) A legkisebb méretet vettem a samponból és a balzsamból is és már első mosásra tökéletesen elégedett voltam vele, nekem nem volt kevés a habja sem. Az illata szuper, az állaga könnyen kezelhető és első használat után könnyű, selymes és fényes lett a hajam, még a párom is megjegyezte, milyen feltűnő a változás. Summa summarum, nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

Sziasztok!

Zatanii

2013. október 20.

Ha már írtam az összetevőkről, természetesen jön a vélemény is, amivel úgy gondoltam, hogy várok még egy kicsit. Nagyjából 2 hete használom a terméket. Egy barátnőm ajánlotta, mondván, hogy úgy érzi megerősítette a haját, ami szépen csillog, és majdnem egy hétig kibírja mosás nélkül. Gondoltam megér egy próbát, mert még mindig a tökéletes natúr sampon nyomában vagyok. Igen, látom és tudom, hogy nem natúr, viszont szilikon az tényleg nincs benne (SLS és sok más sajnos igen.) Érdemes a boltban 75 miliset kérni (azt hiszem nincsenek kirakva, legalábbis a szegedi üzletbe nem voltak), ha valaki nem biztos a samponban, nem kell rögtön az 5000 forintos nagytesót megvenni. Ugyanazt tapasztaltam mint barátnőm : keveset kell belőle használni és nagyon jól habzik. Egyikőnknek sem lett tőle "pamutszerű" haja. Persze ahány ember, annyi sampon, nem válhat be mindenkinek ugyanaz. A balzsamjából kaptam mintát, ami viszont semmit sem ér, úgyhogy maradok a jól bevált Alterránál. Egyébként a sampon illata nagyon finom, a gyerekkoromat juttatja eszembe. Az összetevők miatt jócskán jár az egy mínusz csillag, amúgy rendben van.

Update: Úgy döntöttem, még egy csillagot levonok. Zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Update: Úgy döntöttem, még egy csillagot levonok. Zsírosít.

annama

2013. május 29.

Az én hajam is pamutszerû lett tôle, de én ennek örültem, mert egyébként nagyon vékony szálú, és magától gyorsan lelapul. Az ára miatt eddig csak egyszer vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.